Olśniewająca posłanka zaprasza Kaczyńskiego na schabowego. Wszystko dla dobra zwierząt!

2021-09-25 6:00
Sylwia Spurek żąda zakazu reklam mięsa i nabiału.
Autor: Adam Feder Sylwia Spurek zaprasza Kaczyńskiego na schabowego bez mięsa!

Choć ostatni pomysł Sylwii Spurek (45 l.) o zdelegalizowaniu wędkarstwa do 2023 r. potraktowano w głównej mierze jak spóźniony żart na prima aprilis, ta się nie poddaje i jak lwica walczy o lepsze jutro dla zwierząt. Europosłanka Zielonych jest tak zdeterminowana, że o nowej piątce dla zwierząt chce rozmawiać z samym Jarosławem Kaczyńskim (72 l.)! – Panie premierze Jarosławie Kaczyński. Serdecznie zapraszam na miły, smaczny, wegański obiad bez cierpienia. Wiem, że dobro zwierząt zajmuje szczególne miejsce w pana sercu – nawołuje na łamach „Super Expressu” pani Spurek.

– Zastanówmy się wspólnie, jak wytłumaczyć ludziom, że trzeba odchodzić od zabijania zwierząt. Zróbmy nową, wspólną piątkę dla zwierząt, która jeszcze za naszego życia pozwoli odejść od tej bezsensownej śmierci czujących, myślących stworzeń. Moja siostra jest opiekunką czterech kotek, wszystkie ze schronisk albo uratowane. Kocham je jak swoje. Na pewno znajdziemy z prezesem wspólny język – zachęca pani Spurek. 

>>>Tak Kaczyński woła koty. PĘKNIESZ ZE ŚMIECHU [DUŻO ZDJĘĆ]

–  Chciałabym przekonać pana premiera, że nie chodzi o to, jak bardziej humanitarnie krzywdzić zwierzęta. Ja nie mówię o większych klatkach dla zwierząt. Ja mówię, by nie było ich wcale. Wypracujmy postulaty i do każdego ustalmy datę i sposób, w jaki powinniśmy do nich dążyć poprzez okresy przejściowe, konsultacje, podnoszenie świadomości. Rozmowę urozmaici przepyszny obiad. Proponuję wegańską zupę pomidorową, wegański „schabowy” z ziemniakami i ogórkami kiszonymi (na odporność), a na deser tofurnik, czyli wegański sernik. Czekam na odpowiedź – kusi europosłanka Spurek.

Czy prezes się skusi? 

>>>Wojna Wałęsy z europosłanką Spurek o ryby. "Chory pomysł, wędki nie oddam!"

>>>Spurek przeszła samą siebie! Niebywałe, czego chce zakazać. To może uderzyć w Wałęsę!

>>>Kaczyński UJAWNIA, o co naprawdę chodzi w "Piątce dla zwierząt"! ZASKOCZENI?

Sonda
Czy własnoręcznie zabiłbyś prosiaka, żeby zjeść jego mięso?
Spurek chce zdelegalizować schabowego? Co na to Kaczyński? Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE