Strajk kobiet. POBITA gwiazda "M jak Miłość" NIE ODPUSZCZA! Co za DETERMINACJA

2020-10-29 22:24 DECK, PAM, CHA
Gwiazda M jak miłość w ciężkim stanie. Julia Wróblewska nie chce litości! Choruje na depresję
Autor: Instagram Gwiazda M jak miłość w ciężkim stanie. Julia Wróblewska nie chce litości! Choruje na depresję

Od tygodnia ulice polskich miast są świadkami protestów kobiet, sprzeciwiających się wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Na piątek zaplanowana jest kulminacyjna część manifestacji. Największa, pod hasłem „Na Warszawę” odbędzie się w stolicy. Kobiety strajkować będą jednak też w mniejszych miastach, a te, które nie mogą uczestniczyć w masowych demonstracjach, swój sprzeciw będą wyrażać symbolicznie – z domów. Kobiety mogą liczyć na wsparcie znanych i lubianych.

Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.), prezenterka telewizyjna

Piątkowy strajk jest bardzo ważny i bardzo żałuję, że nie będę mogła wziąć w nim udziału, ale niestety jeszcze przez kilka dni jesteśmy objęci kwarantanną. Będę mocno trzymać kciuki, żeby te wszystkie działania, których jesteśmy świadkami, przyniosły zamierzony skutek. Musi się nam udać! Wierzę w to.

Julia Wróblewska (22 l.), aktorka

W piątek wezmę udział w manifestacji na pewno. Uważam, że kobiety powinny mieć wybór. Niesamowite, że kobiety zjednoczyły też innych ludzi ze skrajnych środowisk, o różnych poglądach. Wyszłyśmy na ulice i złączyliśmy wszystkich. Tylko kobiety – żony, dziewczyny, matki mogły sprawić, żeby kibole szli w jednym marszu obok przedstawicieli LGBT.

ZOBACZ TEŻ: To już jest DRUGA Białoruś?! Przerażająca wiadomość dla PiS. Fakty są NIEUBŁAGANE

Epidemiolog, prof. Maria Gańczak: Statystyki ministerstwa to wierzchołek góry lodowej. Krótkotrwały lockdown jest konieczny [Super Raport]
Najnowsze