OPERACJA SZYDŁO 2025. Polityk PiS UJAWNIA: Beata Szydło na prezydenta. Ale ZAMIESZANIE!

2020-07-12 21:03 LIKP
Andrzej Duda, Beata Szydło
Autor: AP, SUPER EXPRESS Andrzej Duda, Beata Szydło

Jeszcze przed druga turą wyborów prezydenckich 2020 w kuluarach nieśmiało mówiło się o kolejnej batalii o prezydenturę - w 2025 roku. Wiadomo było, że - niezależnie od wyniku wyborów 2020 - Andrzej Duda nie wystartuje w kolejnym wyścigu o najwyższy urząd w państwie. Wygląda na to, że rozpoczęła się "Operacja Szydło 2025". Sprawę ujawnił ważny polityk PiS - były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

Nikomu nie trzeba mówić, że w elektoracie Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło uchodzi za prawdziwy autorytet. Byłą premier uwielbiają też partyjne doły, co zapewne pomogłoby jej w kampanii wyborczej. Głośno jednak o starcie Szydło w wyborach prezydenckich 2025 do tej pory się nie mówiło. Milczenie w tej sprawie przerwał  tuż przed rozpoczęciem ciszy wyborczej Witold Waszczykowski, czym wywołał wielkie zamieszanie w PiS. - Panie Prezydencie Andrzej Duda, spodziewam się, że w poniedziałek rano rozpocznie Pan następne 5 lat pracy jako Prezydent RP. Po 5 latach biało-czerwona drużyna wybierze Beatę Szydło ⁦na Prezydenta RP - napisał były szef MSZ na Twitterze. Zapewne wprawił tym w osłupienie kierownictwo swojej partii. Internauci po słowach Waszczykowskiego byli mocno podzieleni.  

ZOBACZ TAKŻE: Szef Rydzyka PRZEMÓWIŁ. Rozwiał wszelkie WĄTPLIWOŚCI, po czyjej jest stronie

- Szydło jest beznadziejna - ocenił bez ogródek jeden z nich. - Popieram Beatę Szydło. Jest idealna na Prezydenta - ripostował inny użytkownik Twittera. 

CZYTAJ TAKŻE: Rydzyk w trakcie CISZY WYBORCZEJ eksplodował. "Gratuluję odwagi!"

Wybory 2020. Andrzej Duda o frekwencji wyborczej
Najnowsze