Osobiste wyznanie Bosaka o życiu z żoną: "Duża satysfakcja dla mężczyzny"

2020-02-22 19:03 LIKP
Express Biedrzyckiej Krzysztof Bosak
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Express Biedrzyckiej Krzysztof Bosak

Od ślubu Krzysztofa Bosaka minęły dopiero dwa tygodnie, ale kandydat narodowców na prezydenta pierwsze wnioski na temat małżeńskiego życia już ma. Podzielił się nimi w Radiu Zet, gdzie zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Polityk w pewnym momencie powiedział nawet o "dużej satysfakcji dla mężczyzny". O co konkretnie chodziło Krzysztofowi Bosakowi?

Dziennikarz wprost zapytał Bosaka o to, jak mu się żyje w małżeństwie. - No chwalę sobie. Muszę powiedzieć, że bardzo fajnie, jestem zadowolony. Cieszę się, że udało się zrealizować ten mój życiowy plan, żeby założyć rodzinę - odparł kandydat w wyborach prezydenckich 2020. - To jest po prostu duża satysfakcja dla mężczyzny, żeby założyć rodzinę, żeby mieć przy sobie kochającą kobietę, żeby móc komuś dać tą miłość. No i też jako konserwatysta jakby marzyłem o tym - szczerze wyznał Bosak, który podkreślił też, że nie zamierza wykorzystywać małżonki w kampanii wyborczej. - Uważamy, że kampania wyborcza to jest moja robota. To ja mam przekonywać wyborców - argumentował. - Obowiązkiem mężczyzny czy małżonka jest chronić swoją żonę, a nie ją politycznie wykorzystywać - zaznaczył Krzysztof Bosak.

ZOBACZ TAKŻE: Drugie dno kariery Tuska w Europie?! "Był jednym wielkim leniem" [WIDEO]
Politycy od kuchni - Zbigniew Girzyński
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze