Ostatni wywiad Andrzeja Leppera. - Niech pan uważa... [TAJEMNICZE NAGRANIA]

2021-08-04 13:04
PETELICKI, LEPPER, BLIDA - ŚMIERĆ, zagadka, najbardziej TAJEMNICZE SAMOBÓJSTWA
Autor: archiwum se.pl Ciało Andrzeja Leppera znalazł w sierpniu 2011 r. jego zięć

Samobójstwo Andrzeja Leppera do dziś budzi wielkie wątpliwości u jego współpracowników. Według śledczych, szef Samoobrony powiesił się w swoim biurze w Warszawie ze względu na problemy osobiste. Jednak z ostatniego wywiadu Andrzeja Leppera wynika, że polityk mógł się czegoś obawiać. Przypominamy tajemnicze nagrania z byłym wicepremierem.

Śmierć Andrzeja Leppera na początku sierpnia 2011 była kompletnym szokiem. Według śledczych, szef Samoobrony powiesił się w swoim biurze w Warszawie, nie zostawiając żadnego listu. Jednak do dziś część jego współpracowników nie wierzy w tę wersję. Tajemnicza śmierć Leppera była także ogromnym zaskoczeniem dla jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, który znał polityka osobiście i trudno mu uwierzyć w to, że szef Samoobrony popełnił samobójstwo. - Nic nie wskazywało na to, że Andrzej Lepper jest załamany. Był wtedy optymistycznie nastawiony do życia, opowiadał, że prowadzi bardzo poważne rozmowy z dwójką polityków, którzy mogliby stworzyć z nim pewien sojusz. Cały czas wierzył, że się podniesie - mówił słynny jasnowidz z Człuchowa. Jak Lepper zachowywał się w ostatnich dniach życia? "Super Expressowi" udało się to ustalić. Dziś przypominamy treść nagrań, do których dotarliśmy w 2015 roku. Możecie się z nimi zapoznać klikając w galerię zdjęć poniżej.

Pogrzeb Andrzeja Leppera odbył się 11 sierpnia w 2011 roku w Krupach, w województwie zachodniopomorskim. W ostatnim pożegnaniu polityka wzięli udział działacze Samoobrony oraz były prezydent Lech Wałęsa.

Express Biedrzyckiej - Renata Beger: Nie wierzę w samobójstwo Leppera. Prawdopodobnie miał papiery na Tuska i Pawlaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE