Tak wygląda nowa FURA Rydzyka. To na nią zbierali koperty [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-07-17 8:06
Ksiądz Tadeusz Rydzyk
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Ksiądz Tadeusz Rydzyk

Kilka dni temu odbyła się coroczna Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Przed dwa dni do Częstochowy zjeżdżali słuchacze radia i sympatycy ojca Tadeusza Rydzyka. Ważnym wydarzeniem było poświęcenie nowego wozu transmisyjnego, ponieważ poprzedni ma już 16 lat i przynajmniej 700 tys. km przebiegu. Wiemy, jak wygląda nowy samochód transmisyjny, który ma służyć mediom związanym z redemptorystą. Mamy jego zdjęcie.

W czasie weekendowej pielgrzymki Rodziny Radia Maryja nie zabrakło też polityków z pierwszego szeregu, z premierem Mateuszem Morawieckim na czele. Ale daleko było do wzajemnego spijania sobie z dzióbków, bo "dobrej zmianie" ostro oberwało się od Rydzyka O CZYM WIĘCEJ TUTAJ. Redemptorysta ostro ocenił politykę władzy: - Owszem, jestem za tym, co jest dobrego, ale nie wszystko jest dobre i ta dobra zmiana nie jest taka całkiem dobra. O ducha narodu trzeba walczyć. Jednak mimo ostrych momentów pielgrzymki pełnych napiętej atmosfery, były i pogodne chwile. Jedną z nich było poświęcenie nowego wozu transmisyjnego, ma on służyć dziełom, których inicjatorem powstania i działania jest ojciec Rydzyk. Bo wcześniejszy samochód transmisyjny był już zużyty. 

CZYTAJ TAKŻE: Asystent Kaczyńskiego poszedł do Rydzyka po MASAKRZE PiS na Jasnej Górze. EKSPLODOWAŁ

ZOBACZ KONIECZNIE TAKŻE: Oto nowy wóz ojca Rydzyka. Jest 5 razy droższy od Maybacha! 

Samochód został kupiony na kredyt, jak podał portal czestochowa.naszemiasto.pl. Jeszcze przed pielgrzymką na Jasną Górę, ojciec Rydzyk prosił swoich sympatyków, by przekazali na nowy wóz pieniądze: -  Samochód z wyposażeniem do transmisji kosztuje ponad 5 mln zł. To są duże pieniądze. To bardzo dużo dla nas, ale taniej już nie da się zrobić czegoś takiego. Na ten samochód musieliśmy wziąć pożyczkę. Dlatego także w tym roku, a może jeszcze bardziej niż w inne lata, prosimy o pomoc, o symboliczną „Różę” dla Matki Najświętszej, dla Jej radia, bo to jest Jej radio - napisał ojciec Rydzyk.Wskazał nawet, jakie powinny być koperty z ofiarami KLIKNIJ I SPRAWDŹ. Wiadomo, jak wygląd nowy wóz transmisyjny. Oto i on: 

Na budowę tego hotelu na Mazurach potrzebna była zgoda papieża!

Zakazany kult Santa Muerte. Dlaczego Watykan zabronił czcić Świętą Śmierć?

Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę
Autor: Karol Porwich/East News Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE