Papież otworzył się przed bliskim współpracownikiem Szydło. Polityk był ZSZOKOWANY [WIDEO]

2020-01-19 8:14 LIKP, KS
Stanisław Szwed. 19 lat nie sprząta mieszkania
Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Stanisław Szwed. 19 lat nie sprząta mieszkania

Spotkanie z Ojcem Świętym to niemal dla każdego polityka wielkie wyróżnienie i nobilitacja. Szczególnie dla tych, którzy mocno deklarują swoje przywiązanie do wiary chrześcijańskiej. Kontakt z papieżem jest czymś, co zostaje we wspomnieniach do końca życia. Bliski współpracownik Beaty Szydło i "mózg" programu 500 z ojcem świętym spotkał się kilkukrotnie. Co ciekawe, papież przez polskim politykiem dość mocno się otworzył.

Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed w programie "Politycy od kuchni" ujawnił , że kilka razy spotkał się z papieżem Janem Pawłem II. Polityk, który przez lata blisko współpracował z Beatą Szydło, był zszokowany słowami Ojca Świętego.

ZOBACZ, CO UJAWNIŁ W PROGRAMIE "POLITYCY OD KUCHNI" STANISŁAW SZWED

Rozmowy z Janem Pawłem II zostawiły ślad w sercu Szweda. Wiceminister był pod wrażeniem fenomenalnej pamięci papieża. Zdradził m.in to, że ojciec święty - gdy dowiedział się, że Szwed pochodzi z okolic Bielska-Białej - od razu zaczął wspominać swoje brata Edmunda, który był tam lekarzem. To musiało być bardzo wzruszające doświadczenie. 

Najnowsze