Paskudny uraz Anity Werner. Wielkie przerażenie gwiazdy TVN24

2021-07-07 6:40
Anita Werner
Autor: AKPA Anita Werner

Anita Werner nigdy nie zapomni tego dnia! Bolesna kontuzja, gips i wielkie przerażenie na widok zwykłych schodów. Aż trudno sobie wyobrazić, co musiała przeżywać jedna z największych gwiazd TVN24 i prowadząca program Fakty w TVN. Anita Werner zdecydowała się powiedzieć o całej sytuacji. Przykro, że tak ważny dzień wyglądał w ten sposób.

Anita Werner od 20 lat związana jest z TVN24 – od samego startu stacji. Ale początki wcale nie były łatwe. I nie chodzi wcale o to, by umieć się odnaleźć w nowym miejscu. Wydarzenia z przeszłości mocno utkwiły jej w pamięci. W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Anita Werner została zapytana o to, jaki dzień z pracy w TVN24 zapamięta do końca życia. Odpowiedź zaskakuje. - Na pewno zawsze będę pamiętać dzień startu sprzed 20 lat. Pamiętam również jak przyszłam tutaj pierwszy raz na rozmowę kwalifikacyjną. Byłam wtedy po kontuzji narciarskiej, miałam nogę w gipsie od pachwiny do kostki i jak zobaczyłam schody do budynku TVN, to pomyślałam sobie, że chyba nie wejdę – odparła szczerze gwiazda stacji. Na szczęście dała radę! Mało kto dziś pamięta, że to ona była pierwszą osobą, która poprowadziła serwis w TVN24. - To był niezwykły dzień. Pamiętam każdy szczegół, nawet to, jak byłam ubrana. Pamiętam, że byłam bardzo przejęta. Nagle usłyszałam w słuchawce, w uchu, „Jesteśmy na antenie” i to było to magiczne zdanie, które dało mi do zrozumienia, że jest to historyczny moment, w którym zaczynamy emisję TVN24. Wcześniej przez kilka miesięcy robiliśmy materiały „do szuflady”, codziennie normalnie pracowaliśmy jako dziennikarze, reporterzy, ale materiały i serwisy informacyjne, które tworzyliśmy, nie ukazywały się. Jak z perspektywy czasu patrzę na dzień startu TVN24, to mogę tylko powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwa, że to ja mogłam doświadczyć tych wszystkich niepowtarzalnych emocji w takiej roli. Te 20 lat, które właśnie mijają to dla mnie jedna, wielka, niesamowita przygoda zawodowa. W TVN24, a później także w „Faktach TVN” spędziłam całe moje zawodowe życie – wyznała Anita Werner w Wirtualnych Mediach.

Express Biedrzyckiej - Tomasz Trela: Siadanie do stołu z PiS to był błąd
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE