Szokujące zachowanie Patryka Jakiego za granicą! Nie miał żadnych hamulców [WIDEO]

2021-02-09 14:59
Patryk Jaki
Autor: Marek Kudelski Patryk Jaki

Patryk jaki to jeden z najważniejszych polityków Solidarnej Polski. Znany jest z tego, że nie boi się głośno wyrażać swoich poglądów. Były wiceminister sprawiedliwości obecnie jest europosłem i często w Brukseli wygłasza ostre przemówienia, m.in. na temat aborcji. Teraz Patryk Jaki pochwalił się na Twitterze nagraniem z Parlamentu Europejskiego. Zobacz wideo z szokującym zachowaniem Patryka Jakiego za granicą.

Patryk Jaki nie miał żadnych hamulców. Były kandydat na prezydenta Warszawy nie zamierzał szczypać się w język i bezkompromisowo zaatakował politycznych rywali z Parlamentu Europejskiego. Dla wielu osób słowa Patryka Jakiego brzmią szokująco. Zwolennikom PiS i Solidarnej Polski jednak mogą przypaść do gustu. Na pewno wystąpienie byłego wiceministra sprawiedliwości podczas debaty na temat "faktycznego zakazu aborcji w Polsce" wywołało wielkie emocje. - Kto dał wam prawo do decydowania, które życie jest lepsze, a które gorsze? Wielu Polaków nie dzieli życia na życie lepsze i życie gorsze. I powiem wam więcej: my tego się nie wstydzimy - grzmiał Patryk Jaki, który szydził też z części eurodeputowanych. - Co tydzień domagacie się specjalnych praw dla 200 niezidentyfikowanych płci - wskazywał. 

ZOBACZ TAKŻE: Czarnek pilnie musi się z tego wytłumaczyć. Atrakcyjna posłanka nie wytrzymała. To mu płazem nie ujdzie!

Szokujące zachowanie Patryka Jakiego za granicą! Nie miał żadnych hamulców [WIDEO]

W kontrze do Patryka Jakiego wystąpiła m.in. Elżbieta Łukacijewska w Platformy Obywatelskiej. - Nikt nie przypuszczał, że kolejny raz będziemy mówili na forum Parlamentu Europejskiego o polskich kobietach. Łudziliśmy się, że wyrok Trybunału Konstytucyjnego nie zostanie opublikowany, nikt nie będzie zmuszał kobiet do heroizmu i nie odbierze im i tak bardzo ograniczonych możliwości wyboru. Dlatego chcemy wyraźnie podkreślić: to rząd PiS zdecydował o dzisiejszej debacie - stwierdziła. 

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdor telewizji jak żul zwyzywał Szymona Hołownię. Obrzydliwe określenie. Straszna siara

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE