Szokujący humor Patryka Jakiego! On to napisał naprawdę. Z tej strony nikt go nie znał

2021-03-18 22:59
Zbigniew Ziobro, Patryk Jaki
Autor: Piotr Grzybowski

Patryk Jaki do tej pory znany był przede wszystkim z walki o tzw. wartości tradycyjne i chrześcijańskie. Udzielał się też w sprawach związanych z wymiarem sprawiedliwości i reprywatyzacją. Był także kandydatem na prezydenta Warszawy. Teraz Patryk Jaki wziął się za futbol! Ulubieniec Zbigniewa Ziobry i jego były zastępca w Ministerstwie Sprawiedliwości przedstawił szokujący pomysł na mecz reprezentacji Polski z Anglią. Na szczęście wpis Jakiego miał zdecydowanie żartobliwy charakter. W cały wywód wplątany został też... Leszek Miller. Patryk Jaki napisał to naprawdę. Nikt nie spodziewał się, że ten polityk tryśnie takim szokującym humorem!

Patryk Jaki zareagował na komplikacje, które pojawiają się przed meczem Anglia-Polska. Istnieje obawa, że w potyczce z "Synami Albionu" nie wystąpi nasz kapitan Robert Lewandowski i inni nasi czołowi napastnicy (PISALIŚMY O TYM M.IN. TUTAJ). Były wiceminister sprawiedliwości, który obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich europosłów (TUTAJ ZOBACZYSZ JEGO OSTRE WYSTĄPIENIE), do sprawy odniósł się z humorem. - Polski związek musi powalczyć o zmianę terminu meczu z Anglią, bo jak tak dalej pójdzie to w ataku na Wembley będzie musiał zagrać albo Leszek Miller, albo ja, bo mamy paszporty dyplomatyczne - dowcipkował Patryk Jaki, który jednak wyraźnie niepokoi się o rozwój wydarzeń. Choć z drugiej strony, o ile 75-letniego Leszka Millera trudno wyobrazić sobie na piłkarskiej murawie, to już 36-letni Jaki, który w piłkę grać trochę potrafi, mógłby trochę postraszyć angielską defensywę... A może nawet bramkarza. To byłby totalny odlot!

ZOBACZ W NASZEJ GALERII, JAK PATRYK JAKI GRA Z SYNEM W PIŁKĘ

Patryk Jaki w piłkę nie tylko lubi grać, lecz także ją oglądać. W młodości mocno kibicował Odrze Opole, ale w przed wyborami samorządowymi w 2018 roku chętnie paradował też w szaliku Legii Warszawa. Najważniejszy zapewne jednak jest i będzie szalik biało-czerwony. 

ZOBACZ TAKZE: Będzie afera. Sikorski szykuje zasadzkę. Chce ośmieszyć Morawieckiego przy wszystkich

Sedno Sprawy - Michał Wójcik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE