Paulina Kosiniak-Kamysz o mężu: tylko Władek ma szansę zwyciężyć w II turze!

2020-06-06 16:33 ABR
Paulina i Władysław Kosiniak-Kamysz
Autor: PSL Małopolska, Twitter

Podczas wiecu kandydata Ludowców na prezydenta w Tarnowie, wsparła go po raz kolejny żona – Paulina Kosiniak-Kamysz. Jej zdaniem tylko Władek daje szansę na pojednanie, zgodę i normalność.

W emocjonalnym przemówieniu żona Władysława Kosiniaka-Kamysza stwierdziła, że żaden inny kandydat nie ma szans na zwycięstwo z Andrzejem Dudą. – Wiemy o tym dobrze – powiedziała.

– Chcecie 5 lat, kiedy ojciec nie rozmawia z synem, a matka z córką, bo jedno głosuje na PiS, a drugie na PO? 5 lat kłótni, kłamstw, oszczerstwa? Ja tego nie chcę! Władek daje nam szansę na pojednanie, zgodę i normalność – mówiła Paulina Kosiniak-Kamysz.

Kosiniak-Kamysz RZUCA RĘKAWICĘ Dudzie. I daje prztyczka PO

Żona kandydata PSL i Kukiz'15 przekonywała zgromadzonych, że w wyborach prezydenckich startuje 10 mężczyzn. I dlatego zabiera głos. – Bo chcę być głosem wszystkich kobiet w Polsce. Wszystkich, bez wyjątku. W nas jest siła! – dodała żona polityka PSL.

Z kolei sam kandydat przypomniał, że w 3 tygodnie musi udowodnić i pokazać, że jest wart tego, żeby być następcą Witosa, Rataja i Mikołajczyka.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup gazetę

Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.