Poseł Szramka przeszedł koronawirusa. O tym, że jest chory zorientował się w czasie robienia obiadu!

2021-10-23 9:53
Poseł Szramka przeszedł koronawirusa. O tym, że jest chory zorientował się w czasie robienia obiadu!
Autor: MATEUSZ MAREK/ PAP Poseł Szramka przeszedł koronawirusa. O tym, że jest chory zorientował się w czasie robienia obiadu!

Paweł Szramka ( 32.l ) dwa tygodnie temu poinformował na Twitterze, że zakaził się koronawirusem. Polityk, związany z kołem poselskim Polskie Sprawy, zaznaczył wówczas, że w sierpniu zaszczepił się przeciw wirusowi. W rozmowie z "Super Expressem" młody poseł opowiada, jak obecnie się czuje i czy w czasie izolacji wystąpiły u niego jakiekolwiek objawy.

Paweł Szramka (32 l.) zamieścił dwa tygodnie temu post, w którym poinformował, że przechodzi koronawirusa. Polityk pisał wówczas: "Właśnie otrzymałem pozytywny wynik testu na Covid-19. Pomimo szczepienia w sierpniu, bydlak mnie dopadł. Straciłem węch, dlatego zrobiłem test, ale ogólnie czuję się dobrze. Zaczynam kwarantannę. Trzymajcie się zdrowo!" - napisał 5 października na Twitterze Szramka. W rozmowie z "Super Expressem" polityk zdradza, jak obecnie się czuje. - Czuję się całkiem dobrze. Przynajmniej na obecną chwilę na zauważyłem, aby koronawirus pozostawił po sobie nieprzyjemne skutki - mówi nam SzramkaJak poseł dowiedział się, że jest zakażony? Podczas robienia obiadu, moja żona wróciła z pracy i na wejściu powiedziała, że bardzo czuć wędzonego łososia w całym mieszkaniu. Wtedy do mnie dotarło, że ja kompletnie tego nie czuję. Zacząłem sprawdzać, czy wyczuwam inne intensywne zapachy. Okazało się, że całkowicie straciłem węch. Wtedy padła decyzja, że trzeba zrobić test - podkreślił. 

Z kolejnymi dniami Szramka czuł się lepiej niż na początku. - Głównym objawem była wspomniana utrata węchu. Poza tym czułem, że trochę trudniej mi się oddychać. Pod koniec izolacji już wszystko wróciło do normy - mówi nam.

Wielu lekarzy mówi o tym, że szczepienie nie niweluje ryzyka zakażenia koronawirusem. Jednak przebieg infekcji jest lżejszy. - Szczepiłem się całkiem niedawno. Lekarz powiedział, że w takim przypadku prawdopodobnie przebieg będzie łagodny. Przekazał zalecenia w przypadku pogorszenia stanu i zalecił odpoczywać - podsumowuje Szramka. 

Obejrzyj teraz! Galeria zdjęć posła Szramki niżej. Został wolontariuszem w schronisku! 

Paweł Szramka podczas izolacji
Autor: Archiwum Prywatne/Paweł Szramka Poseł Szramka podczas domowej izolacji
Express Biedrzyckiej - Marta Lempart: Warto było wyjść na ulice. PiS to przestępcy, będą siedzieć
Sonda
Czy szczepienia na koronawirusa powinny być obowiązkowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE