Perfekcyjna pani z Sejmu

2014-05-23 16:37

Zofia Ławrynowicz z PO zasłużyła sobie na pochwałę z ust samego premiera. Jako jedyna z posłów wzięła udział we wszystkich sejmowych głosowaniach. Uczyć się od niej mogą inni. W tym Donald Tusk, który często opuszcza głosowania. A nie dość, że jest pilna, to jeszcze... pięknie śpiewa!

Zofia Ławrynowicz wzięła udział we wszystkich 3370 głosowaniach jako jedyna spośród posłów. Tylko podziwiać. Posłanka mieszka bowiem w Stargardzie Szczecińskim i mogłaby się wymówić czasem trudnością z dojazdem, grypą. Jednak to nie w jej stylu. Perfekcyjna pani z Wiejskiej nigdy sobie na to nie pozwoli.

Zofia Ławrynowicz może być przez niektórych kojarzona jako piosenkarka. Największe sukcesy odnosiła w pierwszej połowie lat 90. W 1992 r. zwyciężyła na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu, w tym samym roku zdobyła też pierwszą nagrodę na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA w Ostrołęce. W 1994 r. wygrała na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Żydowskiej w Warszawie, gościnnie wystąpiła w Piwnicy pod Baranami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE