PILNE! Kolejny senator ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM

2020-08-03 15:43 Anna Chenevet
Senator Artur Dunin
Autor: Artur Dunin/Facebook

Koronawirus w Senacie. Zaraza zatacza coraz większe kręgi na Wiejskiej. Pierwszy był senator PSL Jan Filip Libicki, który o zakażeniu poinformował w weekend. Teraz okazuje się, że COVID-19 ma także senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin – podał portal Onet. Polityk uczestniczył w posiedzeniu komisji pod przewodnictwem Libickiego.

Wirus nie oszczędza osób na szczytach władzy. W sobotę senator Libicki poinformował o zakażeniu koronawirusem. W Senacie natychmiast sporządzono listę osób, które miały z nim styczność. Kwarantannie poddał się między innymi senator Krzysztof Kwiatkowski. Niestety, okazuje się, że Libicki nie jest jedyną osobą, u której potwierdzono zakażenie. - Czuję się źle. Boli mnie głowa, łamie mnie w kościach, mam gorączkę. Nikt z sanepidu do mnie nie dzwonił. Sam dziś zgłosiłem się do szpitala – powiedział Dunin w rozmowie z portalem Onet.

ZOBACZ TEŻ: Zakażany koronawirusem senator zdradza, jak przechodzi chorobę. Nie jest lekko

- Cały czas mam nadzieję, że to po prostu przeziębienie – dodawał senator ze Zgierza. Przypomnijmy, że senator Libicki również na początku myślał, że to niegroźna infekcja, spowodowana klimatyzacją w aucie. Gdy do objawów lekkiego przeziębienia doszła gorączka, której nie dało się zbić lekami, postanowił zgłosić się do szpitala. Niestety, testy wykryły obecność wirusa.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus sparaliżował Senat! Zapadła konkretna decyzja

GRZEGORZ BRAUN: Najlepsze momenty [Express Biedrzyckiej]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze