Pilny apel Roberta Bąkiewicza przed Marszem Niepodległości! Co się dzieje?!

2021-11-11 11:00
Pilny apel Roberta Bąkiewicza przed Marszem Niepodległości!
Autor: Twitter/Robert Bąkiewicz

Ulicami Warszawy przejdzie dziś Marsz Niepodległości, którego jednym z organizatorów jest Roberta Bąkiewicz. Kontrowersyjny działacz nie tracił czasu i dosłownie na ostatniej prostej przed marszem 11 listopada, wystosował pilny apel. Nagranie z udziałem Bąkiewicza obiegło sieć. Co się stało?

Robert Bąkiewicz to prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, które od kilku lat organizuje 11 listopada wielki Marsz Niepodległości. Działacz, o którym bardzo głośno zrobiło się jakiś czas temu, gdy w czasie manifestacji prounijnej w mocnych słowach zwróciła się do niego uczestniczka powstania warszawskiego, Wanda Traczyk-Stawska WIĘCEJ O TYM TUTAJ. Im jednak bliżej do święta Niepodległości, tym i Bąkiewicz był coraz aktywniejszy. Dosłownie na chwilę przed Marszem Niepodległości Bąkiewicz zdecydował się na wystosowanie pilnego apelu. Do sieci trafiło nagranie z Robertem Bąkiewiczem. Czego dotyczył apel wystosowany dzień przed 11 listopada 2021? Chodziło o zebranie wolontariuszy: - Drodzy patrioci, u nas praca wre. Straż Marszu Niepodległości działa... Mamy mnóstwo wolontariuszy, ale potrzebujemy waszej pomocy, tak Twojej pomocy potrzebujemy, byś nas wsparł i nasze dzieło! Potrzebujemy wolontariuszy, którzy pomogą nam w kweście - ogłosił rozemocjonowany Bąkiewicz. Jak dodał kwesta jest potrzebna, by sfinansować organizację marszu. - Zostań wolontariuszem! Współtwórz dzieło Marszu Niepodległości razem z nami! Czekamy na Ciebie Patrioto! - nawołuje w sieci Robert Bąkiewicz. Myślicie, że zebrał chętnych do pomocy?

CZYTAJ TEŻ>>>Kim jest Robert Bąkiewicz? To on stoi na czele Marszu Niepodległości

Sonda
Braliście udział w Marszu Niepodległości 2021?
„Rafał Trzaskowski to stan umysłu”. Bąkiewicz ostro po decyzji sądu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE