Piotr Ikonowicz ujawnia prawdę o relacjach z Magdą Gessler. Zero ściemy!

2022-05-18 17:15
Piotr Ikonowicz ujawnia prawdę o relacjach z Magdą Gessler
Autor: Akpa; Pawel Wodzynski / East News Piotr Ikonowicz ujawnia prawdę o relacjach z Magdą Gessler

Piotr Ikonowicz i Magda Gessler to jedno z najbardziej znanych rodzeństw zarówno w świecie polskiej polityki, jak i naszego światka celebryckiego. O tym, jakie panują między nimi stosunki, krążą legendy. Teraz w programie "Politycy od kuchni" Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka słynny działacz społeczny uchylił rąbka tajemnicy. Piotr Ikonowicz ujawnił prawdę o relacjach z Magdą Gessler. Przy okazji zdradził, co dostał od siostry na swoje 66. urodziny.

Piotr Ikonowicz to dla ludzi lewicy człowiek legenda. Działacz społeczny słynie z tego, że nikomu nie odmawia pomocy. Ostatnio do siedziby jego Ruchu Sprawiedliwości Społecznej wprowadziła się Ukrainka, która wraz z trójką dzieci uciekła przez bestialską wojną wszczętą przez Władimira Putina. Piotr Ikonowicz nie ustaje w pomocy innym, mimo że działalność charytatywna jest kosztowna. Ceny paliw szaleją, a on codziennie pokonuje samochodem około 100 km! - W związku z odblokowaniem eksmisji i licytacji jesteśmy dosłownie zarzuceni sprawami. Benzyna drożeje, a my musimy coraz więcej jeździć! Apeluję o wpłaty - pisał niedawno na Facebooku Ikonowicz

Piotr Ikonowicz o relacjach z Magdą Gessler

W programie "Politycy od kuchni" Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka Piotr Ikonowicz podczas jazdy samochodem - wysłużonym Oplem Vectrą, którego dostał od ojca - otworzył się na temat relacji z Magdą Gessler. Okazuje się, że - jak zapewnił sam działacz społeczny i były poseł - na przekór różnym absurdalnym plotkom jego stosunki ze słynną restauratorką są "dobre". Mało tego, na ostatnich urodzinach Piotra Ikonowicza pojawił się syn Magdy Gessler - Tadeusz Müller. Ona sama była wtedy akurat poza Warszawą, ale przysłała bratu specjalny tort i nagrała życzenia. Szef Ruchu Sprawiedliwości Społecznej zdradził też, jaki dostał prezent od siostry. Okazało się, że w tym roku Ikonowicz został obdarowany wodą kolońską! Jej intrygujący zapach robi wrażenie. 

W naszym materiale wideo Piotr Ikonowicz mówi o stosunkach z Magdą Gessler i swoich wyjątkowych urodzinach

Piotr Ikonowicz szczerze o relacjach z Magdą Gessler. Co dostał od niej na urodziny?

Michał Kołodziejczak na urodzinach Piotra Ikonowicza

Na urodzinach lidera Ruchu Sprawiedliwości Społecznej pojawiło się wielu znamienitych gości. Jak nam powiedział sam jubilat, show skradł jego 90-letni ojciec. Na imprezę przyszło też wielu działaczy lewicowych, zarówno tych młodszych, jak i starszych. To jednak nie wszystko. Szczególną rolę na urodzinach Piotra Ikonowicza odegrał lider rosnącej ostatnio w siłę Agrounii. - Był grill. Obsługiwał go mój bardzo dobry znajomy - Michał Kołodziejczak - zdradził był poseł. Na imprezie nie zabrakło też mocnych trunków, ale goście pili z umiarem. - Alkoholu było bardzo dużo i bardzo dużo zostało - podkreślił Ikonowicz.

Ja ten alkohol głównie rozdaje, bo na co dzień jest strasznie trudno - jak się dojeżdża taki kawał - się napić. Do tego mam za dużo pracy. To już nie ten wiek, że człowiek się napije, a następnego dnia wstaje jak skowronek - zaznaczył ze śmiechem działacz społeczny.

Sonda
Co sądzisz o Piotrze Ikonowiczu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE