Piotr Kraśko i jego żona nie mogą powstrzymać łez. Chodzi o ich syna

2021-06-20 13:33
Piotr Kraśko
Autor: AKPA Piotr Kraśko

Piotr Kraśko jest jednym z najbardziej popularnych prezenterów serwisów informacyjnych w Polsce. Uznanie widzów zdobył jeszcze jako korespondent w TVP, gdzie relacjonował najważniejsze wydarzenia prosto z miejsca wydarzeń. Potem w „Dzień dobry TVN” udowodnił, że jako dziennikarz odejmie się każdego tematu. W końcu Piotr Kraśko doczekał się niebywałego wyróżnienia – został prowadzącym „Faktów”. Prywatnie też może się pochwalić sukcesami – o najnowszym poinformowała jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko.

Piotr Kraśko jest ojcem trojga dzieci – córki i dwóch synów. Jeden z nich, 12-letni Aleksander, zdecydowanie wdał się w mamę! Tak jak ona kocha konie i próbuje swoich sił w jeździe konnej. Jak się okazuje, ma do tego ogromny talent! Karolina Ferenstein-Kraśko przekazała wspaniałą wiadomość. Chłopak wziął udział w zawodach i zajął bardzo wysokie miejsce tuż za podium. To ogromny powód do dumy! - Aleksander Kraśko podczas CSIO Sopot Young Stars zajął 4 miejsce po brawurowej jeździe pełnej ułańskiej fantazji! Rodzicom łezka się w oku kręci – napisała na swoim Instagramie. To ogromny sukces! Trudno się jednak dziwić. Nie tylko żona Piotra Kraśko ma w sobie żyłkę do jazdy konnej, już pradziadek Aleksandra był wybitnym jeźdźcem.

Nie przegap: W posiadłości Piotra Kraśki rozegrał się dramat. Karetka, przerażeni ludzie

-  Był najmłodszym oficerem prowadzącym defiladę przed marszałkiem Pilsudskim, a po wojnie słynnym trenerem i wychowawcą kolejnych pokoleń wspaniałych jeźdźców. To on tez był konsultantem scen batalistycznych i jeździeckich w tak legendarnych filmach jak choćby „Potop”, czy „Popioły”. Teraz na koniu prawnuk Ludwika Ferenstrina – pisała wzruszona Karolina Ferenstein Kraśko.

Ku czci pradziadka syn Piotra Kraśko wystąpił na turnieju w specjalnym stroju, nawiązującym do jego czasów i osiągnięć.

Zobacz: Nie zgadniecie, jakie wykształcenie ma Piotr Kraśko. Totalne zaskoczenie!

Express Biedrzyckiej - Jacek Jaśkowiak: Powrót Tuska to wymarzony scenariusz dla Kaczyńskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze