Piotr Kraśko i Monika Olejnik ze łzami w oczach. Uwagę przykuwa jeden szczegół

2021-09-22 21:17
Monika Olejnik i Piotr Kraśko
Autor: Instagram.com/monikaolejnik_official Monika Olejnik i Piotr Kraśko

Dziś odbyło się głosowanie w KRRiT za przedłużeniem koncesji dla TVN24. Za rekoncesją była przeważająca ilość głosów. - Cztery głosy były za przyznaniem koncesji, jeden głos przeciwko - poinformowała rzeczniczka Rady Teresa Brykczyńska po głosowaniu. Na Instagramie Moniki Olejnik od razu pojawił się wpis z dwoma jej fotografiami w towarzystwie Piotra Kraśki. Jednak z treści wynika, że dziennikarzy nadal coś niepokoi.

Monika Olejnik przez długi czas manifestowała walkę o wolne media na swoim Instagramie. Zaznaczała, ile znaczy dla niej wolność słowa i w każdym możliwym poście dodawała hashtag "wolne media". Podczas 25-lecia TVN24 razem z Piotrem Kraśką sugerowali widzom i widowni, że nie zgadzają się z reasumpcją głosowania za tzw. lex TVN. Dziś mają więc powód do radości i świętowania. Nie mniej martwi ich uchwała, która została podjęta przed głosowaniem Rady i określa "podjęcia działań mających na celu uporządkowanie zasad rozpowszechniania programów radiowych i telewizyjnych w Polsce w zakresie możliwości działania podmiotów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego". - Po 19 miesiącach (594 dniach) KRRiT przedłużyła koncesje TVN24…ale przy okazji przegłosowano uchwałę, która…dziwnie przypomina lexTVN. Jesteśmy dumni z tego, że odpowiedzialnie współtworzymy #wolnemedia i #demokrację „Twoim prawem jest wiedzieć” - (pisownia oryginalna) napisała dziennikarka. Zarówno Olejnik, jak i Piotr Kraśko mają łzy w oczach na najnowszych zdjęciach. 

Poniżej galeria wspólnych zdjęć dziennikarzy.

Olejnik ma dość! Postanowiła stanowczo odpowiedzieć: "Jest to OSZUSTWO"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE