PiS boi się, że przegra wybory. Ujawniamy kulisy spotkania z Kaczyńskim! Wybory prezydenckie 2020

2020-05-23 6:05 KS
Jarosław Kaczyński
Autor: AP/East News Jarosław Kaczyński

Wielka mobilizacja w PiS! Andrzej Duda (48 l.), któremu słupki sondażowe mocno spadają, nie może być już pewny zwycięstwa! Dlatego prezes PiS postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zwołał w centrali partii pilną naradę! - Potrzebujemy wsparcia struktur i mocnego wsparcia w terenie. Wszystkie ręce na pokład! – mówi nam uczestnik narady Adam Bielan (46 l.).

Stawka najbliższych wyborów prezydenckich jest ogromna! To od wygranej Andrzeja Dudy zależy, czy PiS będzie mógł dalej forsować swoje ustawy i mieć pełnię władzy w Polsce. A ostatnie sondaże (o najnowszym piszemy obok), w których prezydent wyraźnie traci poparcie, muszą dawać Kaczyńskiemu ogromne powody do obaw. - Wybory to nie jest proces, w którym należy być spokojnym o wynik, bo pięć lat temu spokojny o wynik był Komorowski... Absolutnie nie wolno lekceważyć kampanii i kontrkandydatów – mówi nam poseł klubu PiS Kamil Bortniczuk (37 l.).

ZOBACZ TAKŻE: TO się stanie, jeśli Duda wygra. Kaczyński się wkurzy?! Wybory prezydenckie 2020

Dlatego prezes partii zarządził wczoraj naradę z szefami okręgów i swoimi najbliższymi współpracownikami. Na Nowogrodzką zjechali m.in. Adam Bielan i Ryszard Terlecki (71 l.). Pojawił się też minister zdrowia Łukasz Szumowski (48 l.). - Wraz ze znoszeniem obostrzeń epidemicznych będziemy wracać do objazdu po kraju. Potrzebujemy wsparcia w terenie. Wierzymy, że Andrzej Duda wygra te wybory – mówi Adam Bielan. Wtóruje mu europoseł Ryszard Czarnecki (57 l.). - Jarosław Kaczyński ma skuteczny plan na kampanię. Nasz prezes zawsze myśli pięć kroków do przodu i to go różni od opozycji, która czasem myśli krok do przodu, a czasem krok do tyłu – kwituje Czarnecki.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Politycy od kuchni - Krzysztof Bosak

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze