PO pokazała nowy billboard wyborczy! "Słucham, rozumiem, pomagam"

2015-07-13 14:17 ask.

Już niedługo całą Polskę zaleją nowe bilboardy Platformy Obywatelskiej! Partia Ewy Kopacz właśnie pokazała wyborcze plakaty z hasłem, którym będzie promować się w wyborach parlamentarnych. Na billboardach pani premier w roli głównej i przesłanie: Słucham, rozumiem, pomagam.

Do wyborów parlamentarnych zostały ostatnie trzy miesiące. Premier Kopacz od tygodni jeździ po Polsce pociągami, rozmawiając z wyborcami. Ale nie do wszystkich uda jej się dotrzeć. Żeby szefowa rządu mogła przekonać nawet tych Polaków, do których nie dojedzie, PO przygotowała nowe wyborcze bilboardy. Na plakacie jest zdjęcie Ewy Kopacz ze spotkań w terenie i nowe hasło. - Słucham, rozumiem, pomagam - takim sloganem Platforma chce trafić do wyborców.

- Jest pokłosiem wielu rozmów premier Kopacz z Polakami. Hasło odnosi się w sposób absolutnie bezpośredni do tych wszystkich rozmów. Rozmowy pomagają wykreować nowy program PO. Już dzisiaj wieczorem będziemy ten billboard mogli oglądać na ulicach. Mam nadzieję, że zbliży Polaków do nas, że Polacy jeszcze więcej nam będą chcieli podpowiedzieć i jeszcze raz nam zaufać - przekonywała posłanka PO Joanna Mucha.

Zobacz też: Mocarz - dopalacz: SKŁAD, DZIAŁANIE, SKUTKI ZAŻYWANIA

Najnowsze