Podekscytowana Krystyna Pawłowicz komentuje mecz Węgry - Francja

2021-06-19 16:01
Pawłowicz jak Matejko
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Skazywani na porażkę, Węgrzy strzelili pod koniec pierwszej połowy meczu na Euro 2020 gola mistrzom świata, Francuzom. Jeżeli wynik się utrzyma do końca gry to będzie to wielka sensacja, niektórzy upatrują w walecznej postawie podopiecznych Marco Rossiego dobrego prognostyka na mecz Polaków z Hiszpanami. Ekscytacja udzieliła się również Krystynie Pawłowicz, która na Twitterze dała upust swoim emocjom i na żywo przeżywa wydarzenie na boisku. Gol dla Węgier wzbudził w niej wielką radość, którą podzieliła się z obserwatorami jej profilu.

Krystyna Pawłowicz przeżywa mecz Węgry - Francja

Wydaje się, że piłkarskimi Mistrzostwami Europy żyją prawie wszyscy, nawet osoby, którym na co dzień daleko do sportu i kibicowskich przynależności w czasie Euro 2020 dają się ponieść emocjom. Nawet Krystynę Pawłowicz ogarnęła meczowa gorączka i na Twitterze na gorąco komentuje boiskowe wydarzenia z meczu mistrzów świata Francuzów ze skazywanymi na pożarcie Węgrami. Gol dla podopiecznych włoskiego selekcjonera Węgier Marco Rossiego wzbudził w niej wielką radość. - Można strzelić gola mistrzom świata ? Można !!! Za bojowość i brak kompleksów chwała Węgrom - napisała Krystyna Pawłowicz w jednym ze swoich tweetów. W kolejnym zaś dodałą wiary Węgrom, by wygrali ten meczu i by zrobili to również dla swoich kibiców z Polski. Czy zatem wydarzenia z boiska w Budapeszcie mogą być dobrym prognostykiem na mecz Polaków? Może piłkarze naszej kadry wezmą przykład z walecznej postawy Węgrów i sprawią niespodziankę w spotkaniu z faworyzowaną Hiszpanią. 

Euro 2020: Ostatni trening Polaków przed meczem z Hiszpanią.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze