PODŁE słowa do Oli Kwaśniewskiej i jej męża! I to w święta! Jej odpowiedź SKOMPROMITOWAŁA internautę

2020-12-28 14:17
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, szczęścia i pojednania. Nie każdy jednak o tym pamięta, zwłaszcza w epoce Internetu. Gdy Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na swoim Instagramie świąteczne zdjęcie ze swoim ukochanym mężem Jakubem Badachem, nie mogła spodziewać się tak niegrzecznego komentarza od internauty. Jego szalenie nieeleganckie słowa szybko spotkały się z falą krytyki sympatyków pary, ale prawdziwy nokaut zadała mu sama Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska jest córką prezydenta Polski w latach 1995-2005 Aleksandra Kwaśniewskiego oraz prawniczki i działaczki społecznej Jolanty Kwaśniewskiej. Od 2010 roku jest w szczęśliwym związku z muzykiem Jakubem Badachem. Ślub pary i ich życie małżeńskie od początku budziło ogromne zainteresowanie fanów i mediów.

Zobacz także: GRATULACJE! Jest potwierdzenie w sprawie Kwaśniewskiej! Radosna nowina

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Ola zamieściła na swoim Instagramie piękne zdjęcie z mężem Kubą Badachem, a ten prosty gest wręcz zachwycił fanów, którzy w setkach pozytywnych komentarzy rozpływali się nad parą. "Tak naturalnie, pięknie", "Ale ja was lubię!", "Jesteście cudowni, mnóstwo miłości" - pisali zachwyceni fani.

Mimo świątecznej atmosfery, nie wszystkim spodobało się zdjęcie. Jeden z internautów postanowił pójść pod prąd i, zupełnie nie zważając na dobre obyczaje, bezpardonowo uderzył w parę, zarzucając im impertynencko, że wciąż nie doczekała się ona żadnego potomstwa. - Wszyscy piszą jak piękni jesteście. A nikt nie zwróci uwagi, że już tyle lat po ślubie, latka lecą, młodsi nie będą a dzieci brak - napisał. W obronie Oli i Kuby błyskawicznie stanęli inni internauci, którzy zwracali uwagę, że komentarz ten jest bardzo nie na miejscu. O ile jednak głosy anonimowych osób mogły po hejterze spływać jak po kaczce, to już słowa samej córki byłego prezydenta mogły mocno go zmieszać. Zdecydowała się ona odpowiedzieć na jego zarzuty tak, że później "nie było już co zbierać".

Jak napisała Kwaśniewska:

- Są tu bowiem, w znakomitej przewadze, inteligentni ludzie, którzy słusznie zakładają, że ja prawdopodobnie wiem, że nie mam dzieci

Sonda
Która z pierwszych córek wzbudza Twoją największą sympatię?
Tak wygląda miłość Kwaśniewskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE