Polacy BŁAGAJĄ rząd o legalizację MARIHUANY | Komentery

2022-05-26 17:33
SG KOMENTERY MARIHUANA
Autor: SE komentery marihuana strona główna

Wielkimi krokami zbliża się Marsz Wyzwolenia Konopi. Już w sobotę Tysiące Polaków przemaszerują ulicami Warszawy i będą domagać się od rządu Zjednoczonej Prawicy zniesienia kar za posiadanie marihuany i zalegalizowania upraw konopi na własny użytek. Adam Feder wybrał się z mikrofonem i kamerą na ulice i sprawdzał, czy Polacy są gotowi na legalizację marihuany. To, co usłyszał, nie mieści się w głowie! To trzeba zobaczyć!

W Marszu Wyzwolenia Konopi będą maszerować entuzjaści zielonego suszu, zwolennicy natychmiastowej legalizacji marihuany, ale naco dzień na polskich ulicach nie brakuje zagorzałych przeciwników uwolnienia konopi."Marihrana? A po co to?", zapytała jedna z emerytek. "A na co to, komu potrzebne?", "To trucizna! Truje młodych ludzi. Nie wolno! ", zakrzyknęły kolejne. Jednak wielu Polaków na wieść o legalizacji marihuany klaskałoby w dłonie i krzyczało z euforii. "Ja palę codziennie od 30 lat i czuję się świetnie", wypalił mężczyzna i po chwili zaapelował do premiera Morawieckiego: "Panie premierze, niech pan zalegalizuje, będzie naprawdę fajnie, będzie mniej alkoholików, a społeczeństwo będzie bardziej wyluzowane". "Ludzie są tacy smutni, a jak by się najarali, to by było ekstra!", zgodziła się kobieta. Ale to nie wszystko! Wielu Polaków argumentuje, że społeczeństwo byłoby zdrowsze i szczęśliwsze, gdyby zalegalizować zielony susz, a w zamian zdelegalizować alkohol!

Marsz Wyzwolenia Konopi startuje w Warszawie w sobotę o 16.20. Zgadzacie się z jego organizatorami? Uważacie, że marihuana powinna być legalna w Polsce? Napiszcie komentarz! Obejrzyjcie Komentery Adama Federa. Materiał wideo znajdziecie pod tym tekstem!

Polacy BŁAGAJĄ rząd o legalizację MARIHUANY | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE