Polacy w szoku! Premier Morawiecki naprawdę to napisał. SPRAWDŹ

2021-03-05 11:33 TED
Premier Mateusz Morawiecki w starachowickim Cerradzie
Autor: Kancelaria Premiera Premier Mateusz Morawiecki

Premier Morawiecki zrobił coś, co niełatwo przychodzi politykom. Być może niewielu spodziewało się tego po szefie rządu. Dzięki tym słowom z pewnością zyska zwolenników. Sprawdź, co Mateusz Morawiecki napisał o pandemii koronawirusa i w jaki sposób zwrócił się do Polaków.

– Dziś mija dokładnie 365 dni od chwili, gdy w Polsce pojawił się koronawirus. Nie jest to z pewnością rocznica, którą ktokolwiek chciałby świętować, ale data ta sprzyja chwili refleksji i podsumowań – rozpoczął swój wpis na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

Dalej szef rządu dziękował wszystkim osobom zaangażowanym w walkę z koronawirusem.

Nie przegap: Tego jeszcze nie było! Kaczyński i Morawiecki zrobią to razem. Prawdziwy hit

– Chylę czoła przede wszystkim przed służbami medycznymi i wszystkimi, którzy na co dzień ratują życie Polaków na pierwszej linii frontu. Dziękuję pracownikom administracji rządowej, przedsiębiorcom i pracownikom. Od początku tego kryzysu ramię w ramię, solidarnie walczymy o każdą polską firmę, a obrona miejsc pracy jest, zaraz za ochroną życia i zdrowia, naszym najwyższym priorytetem, i przynosi wymierne efekty, które powinniśmy pokazywać w Europie i na całym świecie, zupełnie jak nasze unikatowe dziedzictwo “Solidarności” – napisał Morawiecki.

Szef rządu wyraził również podziw dla wolontariuszy.

– Dziękuję również ludziom dobrego serca i wolontariuszom, za Wasz bezinteresowny trud i troskę – dodał.

Po tych słowach przyszedł czas na niespodziewane wyznanie. Premier Morawiecki przyznał się do błędów i do niedociągnięć i postanowił za nie przeprosić.

–  Chciałbym też powiedzieć “przepraszam” za błędy i niedociągnięcia, które popełniliśmy – zaznaczył szef rządu.

Nie przegap: Zaskakujący pomysł na przyszłość Kaczyńskiego. TEGO nikt się nie spodziewał! Były premier nie ma wątpliwości

Sedno Sprawy - Janusz Korwin-Mikke
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze