Politycy świętują Dzień Ojca. Pochwalili się wyjątkowymi zdjęciami

2022-06-23 14:17
Politycy świętują Dzień Ojca
Autor: Michał Wypij/TWITTER, Marek Pęk/TWITTER, Arkadiusz Myrcha/TWITTER Politycy świętują Dzień Ojca. Michał Wypij, Marek Pęk, Arkadiusz Myrcha

23 czerwca w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca. To właśnie dziś dziękujemy tatom za ich miłość, pracę i wsparcie. Do celebracji święta przyłączyli się także politycy. Część z nich podzieliła się archiwalnymi zdjęciami, z kolei inni postawili na zdjęcia z rodziną. Wyszło pięknie!

Arkadiusz Myrcha - dumny tata trójki pociech 

Poseł PO Arkadiusz Myrcha jest mężem Kingi Gajewskiej, która także działa w szeregach partii. Razem wychowują trójkę maluchów - Juliusza, Lilianny i Amadeusza. W wywiadzie z nami Kinga Gajewska mówiła, że “oboje dają z siebie wszystko, żeby rodzina była szczęśliwa” i dzielą się obowiązkami. Teraz posłanka udostępniła uroczy filmik taty z dziećmi. “Życzymy ci więcej snu, Tatuśku” - żartobliwie podpisała wideo i podkreśliła, że Myrcha jest “najlepszym ojcem na świecie”. Z kolei polityk pochwalił się wspaniałym prezentem, jaki dostał od swojej rodziny - koszulką z rysunkowymi wizerunkami swoich dzieci. 

Tomasz Trela chwali się zdjęciem “ze swoim skarbem”

Dzień Ojca świętuje również poseł Tomasz Trela z Lewicy. Na Twitterze zamieścił zdjęcie z córką, które podpisał: “Z moim skarbem Dzień Ojca jest najpiękniejszym dniem”.

To nie pierwszy raz, kiedy widzimy małą Zosię w mediach społecznościowych jej ojca. W kwietniu Trela umieścił na Facebooku zabawny filmik ze Śmigusa Dygnusa. Polityk próbował wtedy nagrać wideo o drożyźnie, jednak nagle został zaatakowany przez córkę wodą. Trela natychmiast zmienił pierwotny plan i zamiast nagrywać o inflacji, udokumentował mokrą zemstę. 

Paweł Lisiecki mówi o przywilejach bycia ojcem. “To nie obowiązki”

Poseł PiS Paweł Lisiecki udostępnił na Twitterze rodzinne zdjęcie. Podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat ojcostwa. “Zawożenie dzieci do szkoły i przedszkola, czytanie im bajek, robienie kanapek, branie na wycieczki, rozmowa na temat tego, co było w szkole... to nie są obowiązki, tylko to są przywileje ojca” - napisał w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ TAKŻE:  Poseł PiS opublikował zdjęcie 9-letniego synka ze snajperką. Staś marzy o byciu żołnierzem

Radosne chwile z synkiem Michała Wypija. Ale uśmiechy!

Michał Wypij również zamieścił z okazji Dnia Ojca zdjęcie z synkiem. Polityk wybrał bardzo radosne zdjęcie z letniego wypoczynku. Po szerokich uśmiechach taty i synka można założyć, że urlop na plaży należał do udanych. Poseł Porozumienia jest żonaty i ma dwoje dzieci. 

Marek Pęk pokazał archiwalne zdjęcie ze swoim tatą. Podobni?

Chociaż Marek Pęk z PiS-u jest ojcem trójki dzieci, z okazji Dnia Ojca postanowił pochwalić się zdjęciem ze swoim tatą. Fotografia jest czarno-biała i bardzo oficjalna.

Radosław Sikorski pozuje z ojcem. Pochwalił się wspólnym osiągnięciem  

Europoseł PO Radosław Sikorski także dołączył do świętowania Dnia Ojca i udostępnił archiwalną fotografię. Na zdjęciu ojcem z synem siedzą pod dworem w Chobielinie. “Ojciec zaczął, syn zakończył odbudowę polskiego zabytku. Dziękuję Ci, Tato” - napisał polityk. Prace remontowe trwały 15 lat. 

Express Biedrzyckiej 23.06 (Robert Biedroń, Paweł Szramka, gen. Bogusław Pacek) Sedno Sprawy: Artur Soboń
Sonda
Obchodzisz Dzień Ojca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE