POPŁOCH w PiS. Kaczyński w ROZPACZY. Wyciekł TAJNY SONDAŻ

2020-08-04 17:25 CHA
Jarosław Kaczyński, Nowogrodzka
Autor: Artur Hojny/Super Express Jarosław Kaczyński, Nowogrodzka

Najnowszy sondaż partyjny, zlecony przez Koalicję Obywatelską może doszczętnie załamać Jarosława Kaczyńskiego! Jak na dłoni widać wszak, że skończył się czas jednoznacznego prymatu Prawa i Sprawiedliwości. Co prawda ugrupowanie rządzące wciąż jest na pierwszym miejscu, ale może czuć na plecach wyraźny oddech Koalicji Obywatelskiej.

To nie spodoba się prezesowi i jego ludziom. Jak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez pracownię IBRiS na zlecenie Koalicji Obywatelskiej, PiS może liczyć na poparcie rzędu 36 proc. Wyniki badania podał portal Onet. Tymczasem największe ugrupowanie opozycyjne traci do partii Kaczyńskiego zaledwie 3 punkty procentowe, plasując się na drugim miejscu z wynikiem 33 proc. Pozostałe partie praktycznie nie liczą się na scenie politycznej.

ZOBACZ TEŻ: Tego DOMAGA się Kaczyński od Szumowskiego. Zaskakująca prośba. SENSACYJNE WIEŚCI

Chęć oddania głosu na Lewicę zadeklarowało zaledwie 6 proc. ankietowanych. Do Sejmu weszłyby jeszcze Konfederacja (6 proc.) i PSL (5 proc.). 14 proc. badanych nie potrafiło wskazać żadnej partii. Przypomnijmy, że najbliższe wybory parlamentarne odbędą się za 3 lata. Do tego czasu jeszcze sporo może się zmienić. Jednak Kaczyński musi nadal trzymać rękę na pulsie, by nie stracić zaufania wyborców!

Sondaż przeprowadzono metodą telefoniczną (CATI) 29 lipca na próbie 1100 dorosłych Polaków.

ZOBACZ TEŻ: Kaczyński wywiesił w oknie własne zdjęcie. Obok... MATKI BOSKIEJ. Pilna potrzeba remontu

Robert Winnicki - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze