Tak poseł KO Paweł Poncyljusz bawi się na stoku w Szczyrku! [MAMY ZDJĘCIA]

2021-03-01 5:09
Szlifuje formę na kryzys
Autor: KAZ Paweł Poncyliusz szlifuje formę na kryzys

- Na razie rząd dał nam wolność narciarską do 14 marca, więc trzeba z tej wolności korzystać, bo później może być kryzys i znów pozamykają stoki – mówi nam wiceszef klubu KO Paweł Poncyljusz (52 l.), który wybrał się na narty do Szczyrku.

Paweł Poncyljusz to wielki miłośnik jazdy na nartach. I postanowił skorzystać z otwartych stoków, szlifując formę na ewentualny kryzys związany ze stokami. - Była w końcu szansa, żeby odbudować się po reżimie sanitarnym i zamkniętych stokach. To być może jedyny czas w tym sezonie, aby pojeździć na nartach. I myślę, że wielu Polaków próbuje złapać też te chwile narciarstwa. Możemy się spodziewać, że i sama pogoda spowoduje, że nastąpi koniec sezonu narciarskiego. Na razie rząd dał nam wolność narciarską do 14 marca, więc trzeba z tej wolności korzystać – powiedział nam Paweł Poncyljusz.

NIE PRZEGAP: Marta Lempart kumpluje się z ikoną TVP, absolutną gwiazdą! Na program z nią czekała cała Polska

Co za upadek Czarneckiego! Znowu TO zrobił. Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE