Poseł PiS CHAMSKO do Wałęsy: "Bydlaku!"

2016-06-28 19:15
Poseł PiS CHAMSKO do Wałęsy: Bydlaku!
Autor: fotomontaż "SE" Poseł PiS w ostrych słowach skomentował wypowiedź Wałęsy

Gdzie kultura osobista i dobre wychowanie?! Poseł PiS Dominik Tarczyński w bardzo nieparlamentarnych słowach odniósł się do Lecha Wałęsy. Jako byłemu prezydentowi należy mu się szacunek, ale zdaniem posła można go nazywać "bydlakiem". Tarczyński właśnie tak nazwał Wałęsę na Twitterze.

Lech Wałęsa wziął we wtorek udział w spotkaniu z działaczami Komitetu Obrony Demokracji, sympatykami KOD i dziennikarzami. W ostrych słowach skomentował działania Prawa i Sprawiedliwości. Zapowiedział, że gdy PiS nie będzie już sprawować władzy to: - Dziś możemy tylko powiedzieć jedną jeszcze rzecz: kochani, którzy widzicie, że ten układ łamie prawo i wy od nich otrzymujecie stanowiska, zapamiętajcie: to się skończy i wytniemy was, z korzeniami wyrwiemy od sołtysa do ministra. Mało tego, sprawdzimy was dokładnie: co zrobiliście, jak zrobiliście, jak rządziliście - mówił Wałęsa. Słowa byłego prezydenta nie spodobały się posłowi partii Jarosława Kaczyńskiemu, Dominikowi Tarczyńskiemu. O pośle było głośno, gdy na Twitterze opublikował zdjęcie swojej stopy wynurzającej się z jacuzzi. Teraz poseł chamsko skomentował słowa Wałęsy: - Bolek mówi przez media do posła na sejm RP, że "wyrwie mnie z korzeniami". Zapraszam Cię na solo bydlaku! - napisał w Internecie poseł.


Zobacz: STOPA posła PiS robi furorę w sieci! ZDJĘCIE

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE