Poseł pokazał piękną żonę i...90-letniego dziadka. Wzruszające słowa. "Jest jedną z najważniejszych osób"[foto]

2021-06-09 15:00
Poseł Paweł Szramka wraz z dziadkiem
Autor: Archiwum Prywatne Poseł Paweł Szramka wraz z dziadkiem

Uroczystości rodzinne są dobrą okazją, aby politycy przybliżali swoim wyborcom informacje, które często nie są dostępne. Na co dzień posłowie są przez Polaków odbierani przez pryzmat polityki. Jednak, gdy w środowisku prywatnym polityka odbywa się ważna uroczystość rodzinna, perspektywa nieco się zmienia. Tak było przy okazji istotnego wydarzenia, w którym wziął udział poseł koła poselskiego Polskie Sprawy, Paweł Szramka. Na jaką uroczystość zawitał Szramka?

Całkiem niedawno Poseł Paweł Szramka powołał do politycznego życia koło poselskie Polskie Sprawy, w którym wspólnie z Agnieszką Ścigaj i Andrzejem Sośnierzem zamierzają działać na rzecz Polski. Mimo wytężonej pracy poselskiej, Paweł Szramka zawsze znajduje czas dla najbliższych. Tym razem młody polityk postanowił odwiedzić swojego dziadka, aby świętować jego 90-te urodziny. Na jednym z serwisów społecznościowych Szramka skierował do dziadka wzruszające słowa.

"200 lat dla Dziadka Henryka!Świętowaliśmy w ostatni weekend Jego 90. urodziny! Mimo sędziwego wieku, problemów zdrowotnych, a także wielu lat ciężkiej pracy, zawsze jest uśmiechnięty i życzliwy. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i duuuużo zdrowia dla Super Dziadka!" - napisał na Facebooku Szramka. W rozmowie z "Super Expressem" polityk wyjawił, kim jest dla niego dziadek? - Jest jedną z najważniejszych osób w moim życiu. Pozostał mi już tylko jeden dziadek. Wszystkich bardzo szanowałem i lubiłem Ich odwiedzać. Wartości, które mi przekazali, na pewno miały spory wpływ na moją osobowość - powiedział bez wahania Szramka. Co ciekawe, dziadek pomagał posłowi przy minionej kampanii wyborczej wspierając swego wnuka w dążeniu do jak najlepszego wyniku wyborczego. - Podczas ostatnich wyborów dziadek oraz część rodziny, która zamieszkuje inny okręg wyborczy, dopełnili formalności, aby głosować w moim okręgu, po to, by oddać głos właśnie na mnie. To było bardzo miłe oraz budujące - podsumował Szramka.

Poseł Paweł Szramka wraz z dziadek i żoną
Autor: Archiwum Prywatne Poseł Paweł Szramka wraz z dziadek i żoną. Uroczystości rodzinne
Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: Polska nie jest państwem autorytarnym, ale jest tego blisko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE