Posłanka Lewicy BRONI Armii Czerwonej

2019-12-03 13:09 DAB
anna maria żukowska
Autor: Tomasz Urbanek

Posłanka Anna Maria Żukowska broni swoich poglądów, nie zna litości dla hejterów. Jest bystra i przebojowa, nie da sobie w kaszę dmuchać. Jej szybka i cięta riposta niejednego rozmówcę może wyprowadzić z równowagi. W tematach historycznych zacięta i nieustępliwa, jeśli trzeba w ostrych słowach potrafi przekonywać do swoich racji. Ostatnio pokazała siebie z innej strony, tej nieznanej większej publiczności.

Temat wyzwolenia Polski spod niemieckiej okupacji powraca niczym bumerang i za każdym wywołuje skandal, uruchamia internetowy hejt. Tak jest i tym razem. Kilka dni temu Włodzimierz Czarzasty był gościem w TVP1. Poseł Lewicy wypowiedział się dość pochlebnie na temat wyzwalania Polski przez Armię Czerwoną w czasie II wojny światowej. Jego wypowiedź nie wszystkim przypadła do gustu, wybuchł skandal, a internauci w niewybrednych słowach napisali co myślą o kontrowersyjnym rozmówcy. - Obserwuję od dwóch dni wylew intelektualnego debilizmu na temat wyzwolenia Polski z okupacji hitlerowskiej. Mam po przeczytaniu wszystkich mądrych i grzecznych uwag takie pytanie. Kto według Państwa wyzwolił Polskę z okupacji hitlerowskiej? Pytam bo to bardzo mnie interesuje – napisał na swoim profilu społecznościowym Włodzimierz Czarzasty.


W sukurs swojemu koledze chciała przyjść partyjna koleżanka, Anna Maria Żukowska. Ale i na nią spadła fala krytyki. Posłanka Lewicy nie miała dla nich litości. Jej wypowiedź nie pozostawia wątpliwości.

- "Wszystkim świrom zakładającym, że skoro głoszę prawdę historyczną, że Armia Czerwona wyzwoliła Polskę spod okupacji niemieckiej, to automatycznie rozgrzeszam wszystkich żołnierzy Armii Radzieckiej z ich bestialstw i zbrodni wojennych - polecam unfollow, a do tego puknięcie się w łeb" – napisała posłanka na swoim profilu społecznościowym. W dalszej części tego wpisu dodała: - "Wojna to najgorsza rzecz na świecie. Niestety czasami nie da się jej uniknąć. I wówczas rzadko jest tak, że któraś ze stron konfliktu pozostaje krystaliczna, choć oczywiście zawsze któraś jest większymi skurwysynami".

Internauci nie zostawili na jej wypowiedzi suchej nitki. - "Świrom". Nauka poszła w las – napisał jeden z nich. - "To nie bylo wyzwalanie..to ekspansja komunizmu na Europe Zach... Zamiana okupantów" – dodał drugi. - "No tak, to jednak nie da się przypudrować, rozum i kultura jak są, to widać..." - odpowiedział kolejny internauta.

Najnowsze