Posłanka ma nową miłość! Dzięki tej pasji cieszy się świetną kondycją [GALERIA]

2021-10-14 6:17
Posłanka Agnieszka Ścigaj podczas jazdy konnej
Autor: LUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS Posłanka Agnieszka Ścigaj podczas jazdy konnej

Posłanka Agnieszka Ścigaj (45 l.) może poszczycić się świetną sylwetką i niebywałą kondycją! Współtwórczyni koła poselskiego Polskie Sprawy od pewnego czasu oddaje się bez reszty jeździe konnej. - Jazda konna nie jest sportem dla wszystkich, bo wymaga nie tylko systematycznego treningu, ale także dużego zaangażowania na poziomie psychicznym i fizycznym. Trzeba pokonać lęk i nauczyć się kontaktu z koniem oraz jego myśli. Poświęcić mu czas na pielęgnację - mówi nam Ścigaj.

Posłanka koła poselskiego Polskie Sprawy Agnieszka Ścigaj (45 l.) udowadnia, że polityk nie samą polityką żyje! W czasie pandemii Ścigaj rozwinęła w sobie nową pasję. Od ponad roku jeździ konno. – Pierwszy raz na konia wsiadłam w czerwcu 2020 r. - mówi nam Ścigaj.

Epidemia koronawirusa sprawiła, że Agnieszka Ścigaj spędzała więcej czasu w domu na wsi, gdzie nauczyła się jazdy konnej. – Pandemia to była okazja, aby zacząć jeździć – mówi nam. – Namówił mnie właściciel stajni – dodaje. Posłanka zauważyła, że miłość do koni wpłynęła także na jej samopoczucie i zdrowie. – Kontakt z tymi zwierzętami likwiduje każdy objaw stresu. Ponadto niesamowicie leczy chory kręgosłup i poprawia kondycję – przekonuje. 

Konie to relaks, ale Agnieszka Ścigaj żyje polityką. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że posłanka jest w kręgu zainteresowań PiS. Czyżby prezes Jarosław Kaczyński (72 l.) chciał ją przeciągnąć na swoją stronę? Ta dwójka na pewno znalazłaby wspólny język, rozmawiając o zwierzętach. Jednak na razie Ścigaj jest związana z nowym kołem, które daje jej wiele satysfakcji politycznej i nic nie wskazuje na to, że chce coś zmieniać. 

Sonda
Marianna Schreiber w Tańcu z Gwiazdami to dobry pomysł?
Super Raport (Goście: Bartosz Arłukowicz - eurodeputowan, PO oraz prof. Ewa Marciniak - politolog, UW) Sedno Sprawy: Paweł Wdówik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE