Posłanka PiS zagrała w serialu Polsatu o modelkach! Niesamowite ciało Dominiki Chorosińskiej [Zdjęcia]

2021-05-12 22:05 likp
Niesamowite ciało Dominiki Chorosińskiej
Autor: Stoppa, AKPA Niesamowite ciało Dominiki Chorosińskiej

Dominika Chorosińska (wcześniej znana jako Dominika Figurska) to jedna z najradykalniejszych posłanek PiS. Znana jest przede wszystkim ze swojego skrajnie krytycznego stosunku do aborcji i z tego, że lubi podkreślać swoją wiarę. Zanim Dominika Chorosińska z przytupem weszła do polityki, była bardzo popularną aktorką. Grała m.in. jedną z ważniejszych ról w serialu "M jak miłość". Ciekawsze jest jednak to, że posłanka PiS wystąpiła w serialu Polsatu o modelkach pt. "Zostać miss"! Tam widzowie mogli podziwiać niesamowite ciało Dominiki Chorosińskiej (wówczas Figurskiej). Zobacz w naszej galerii seksowne fotki gwiazdy sejmowego klubu PiS.

Dominika Chorosińska to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych polskich parlamentarzystek. Charakterystyczna blondwłosa posłanka jest matką szóstki dzieci i żoną aktora Michała Chorosińskiego. Swego czasu ich małżeństwo przechodziło bardzo poważny kryzys. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła męża i zaszła w ciążę z innym mężczyzną. Aktor wybaczył jednak żonie i dziś znów tworzą szczęśliwe małżeństwo (WIĘCEJ O TYM TUTAJ). Gdy Dominika Chorosińska (jeszcze jako Dominika Figurska) weszła do polityki, o jej karierze aktorskiej właściwie przestało się mówić. A szkoda, bo posłanka ma na swoim koncie wiele ciekawych ról. W niektórych scenach można było zobaczyć odważne ujęcia ciała seksownej parlamentarzystki. Uroda Dominiki Figurskiej została doceniona przez twórców serialu "Zostać miss". Aktorka zagrała tam u boku takich gwiazd jak Agnieszka Włodarczyk czy Małgorzata Socha! W roli jednej z modelek wystąpiła także Anita Werner (TU ZOBACZYSZ GORĄCE FOTKI GWIAZDY TVN). 

NIE PRZEGAP: Dorota Gawryluk wygląda zupełnie inaczej, niż pokazują ją w Polsacie! Te zdjęcia obnażają prawdę

ZOBACZ W NASZEJ GALERII GORĄCE ZDJĘCIA DOMINIKI CHOROSIŃSKIEJ (FIGURSKIEJ)

Dominika Chorosińska nie porzuciła całkiem aktorstwa i od czasu do czasu występuje jeszcze w różnych filmach. W 2019 roku zagrała agentkę CBA w głośnym filmie biograficznym o życiu zmarłego rapera Tomasza Chady. Dawno natomiast nie widzieliśmy Chorosińskiej w żadnym serialu. Może czas o tym pomyśleć? 

A tak Dominika Chorosińska wygląda jako poważna polityk:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze