Potworny atak na Kaczyńskiego u Rydzyka. Stanowcza interwencja

2019-05-24 9:19 LIKP
PiS płaci Rydzykowi, Platforma pijanemu spod ambasady
Autor: ANDRZEJ SCHODKOWSKI/SUPER EXPRESS PiS płaci Rydzykowi, Platforma pijanemu spod ambasady

Tego prezes PiS nie mógł się spodziewać. Od dawna przecież wiadomo, że - gdzie jak gdzie, ale akurat u ojca Tadeusza Rydzyka może czuć się bezpiecznie. Ataki na Jarosława Kaczyńskiego to domena mediów związanych z opozycją. Do takich na pewno nie zalicza się Radio Maryja. Ostatnio jednak wydarzyło się coś bardzo dla Kaczyńskiego nieprzyjemnego. Szybko nastąpiła stanowcza interwencja.

Okazuje się, że spora część słuchaczy Radia Maryja ma już dość Prawa i Sprawiedliwości i nadzieje pokłada w Konfederacji i Januszu Korwin-Mikkem. Ich zdaniem PiS jest zbyt miękki w polityce zagranicznej, szczególnie względem Izraela, i zbyt liberalny w sprawach światopoglądowych. Chodzi głównie o prawo antyaborcyjne. Jak zauważył uważnie słuchający sztandarowej audycji Radia Maryja "Rozmowy niedokończone"  Piotr Głuchowski z "Gazety Wyborczej", w środę do radia masowo dzwonili zwolennicy Konfederacji. Jeden telefon musiał prezesa PiS wbić w ziemię. - Jarosław Kaczyński to Żyd, jego prawdziwe nazwisko brzmi Kalkstein. Każdy może to sprawdzić w księdze wieczystej działki przy ulicy... - emocjonował się słuchacz. Nie zdołał dokończyć zdania, bo rozłączył go prowadzący audycję. 

ZOBACZ TAKŻE: Janda odkopała zdjęcie młodego Rydzyka! Pod fotką są bardzo DZIWNE słowa

Z ostatniego sondażu Instytutu Pollster dla Super Expressu wynika, że na Konfederację chce głosować 6 proc. ankietowanych. PiS natomiast cieszy się poparciem 35 proc. respondentów, a Koalicja Europejska - 37 (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ).

Najnowsze