Prawdziwa KLĘSKA Kidawy-Błońskiej! Ten sondaż nie pozostawia złudzeń

2020-04-08 16:14
Kidawa musi być agresywna
Autor: Paweł Dąbrowski / Super Express

Małgorzata Kidawa-Błońska (63 l.) miała być tajną bronią Koalicji Obywatelskiej, kobiecą odpowiedzią partii na kandydata PiS – Andrzeja Dudę (48 l.). Ale nie dość, że w sondażach nie udało się jej przegonić obecnie urzędującej głowy państwa, to jeszcze spadła na trzecią lokatę! W wyścigu o fotel prezydencki przegonił ją właśnie Władysław Kosiniak-Kamysz (39 l.), a na plecach może już czuć oddech Szymona Hołowni (44 l.). To jasno pokazuje najnowszy sondaż Instytutu Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu”.

Trwa polityczne zamieszanie, związane z terminem i formą wyborów, a tymczasem doszło do znaczącej zmiany w rozkładzie sił! Andrzej Duda nadal dzierży żółtą koszulkę lidera, ale na kolejnych miejscach podium sensacyjne przetasowania.

ZOBACZ TEŻ: POTWORNA wpadka Kidawy-Błońskiej. Chodzi o ludzką śmierć [WIDEO]

sondaż prezydencki 2020
Autor: INFOGRAFIKA SUPER EXPRESS sondaż prezydencki 2020

- Lider PSL zbiera plon umiejętnym lawirowaniem między sprzeciwem wobec PiS i jednoczesną zdolnością do budowania pojednania w niektórych kwestiach. To ważne w czasie pandemii. Nie jest w swoich działaniach radykalny. Natomiast kandydatka KO wybrała linię większego sprzeciwu wobec władzy, licząc, że trafi do najbardziej antypisowskiego elektoratu. Problem w tym, że musi się nim dzielić z Szymonem Hołownią i Robertem Biedroniem – uważa prof. Rafał Chwedoruk (51 l.), politolog.

Badanie zrealizował Instytut Badań Pollster w dniach 6-7 kwietnia 2020 roku na próbie 1054 dorosłych Polaków.

Express Biedrzyckiej gość Janusz Korwin-Mikke: Kaczyński powinien być królem Polski.

Za dużo wydajesz na kosmetyki? Zmiej to, korzystając ze zniżek publikowanych na stronie elnino parfum kod rabatowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE