Prawdziwa KLĘSKA Kidawy-Błońskiej! Ten sondaż nie pozostawia złudzeń

2020-04-08 16:14 CHA
Kidawa musi być agresywna
Autor: Paweł Dąbrowski / Super Express

Małgorzata Kidawa-Błońska (63 l.) miała być tajną bronią Koalicji Obywatelskiej, kobiecą odpowiedzią partii na kandydata PiS – Andrzeja Dudę (48 l.). Ale nie dość, że w sondażach nie udało się jej przegonić obecnie urzędującej głowy państwa, to jeszcze spadła na trzecią lokatę! W wyścigu o fotel prezydencki przegonił ją właśnie Władysław Kosiniak-Kamysz (39 l.), a na plecach może już czuć oddech Szymona Hołowni (44 l.). To jasno pokazuje najnowszy sondaż Instytutu Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu”.

Trwa polityczne zamieszanie, związane z terminem i formą wyborów, a tymczasem doszło do znaczącej zmiany w rozkładzie sił! Andrzej Duda nadal dzierży żółtą koszulkę lidera, ale na kolejnych miejscach podium sensacyjne przetasowania.

ZOBACZ TEŻ: POTWORNA wpadka Kidawy-Błońskiej. Chodzi o ludzką śmierć [WIDEO]

sondaż prezydencki 2020
Autor: INFOGRAFIKA SUPER EXPRESS sondaż prezydencki 2020

- Lider PSL zbiera plon umiejętnym lawirowaniem między sprzeciwem wobec PiS i jednoczesną zdolnością do budowania pojednania w niektórych kwestiach. To ważne w czasie pandemii. Nie jest w swoich działaniach radykalny. Natomiast kandydatka KO wybrała linię większego sprzeciwu wobec władzy, licząc, że trafi do najbardziej antypisowskiego elektoratu. Problem w tym, że musi się nim dzielić z Szymonem Hołownią i Robertem Biedroniem – uważa prof. Rafał Chwedoruk (51 l.), politolog.

Badanie zrealizował Instytut Badań Pollster w dniach 6-7 kwietnia 2020 roku na próbie 1054 dorosłych Polaków.

Express Biedrzyckiej gość Janusz Korwin-Mikke: Kaczyński powinien być królem Polski.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze