Premier Morawiecki zabrał żonę i dzieci na rowery [ZDJĘCIE]

2019-06-09 18:36
Premier z rodziną na rowerach
Autor: twitter.com/MorawieckiM

Ten weekend jest wyjątkowy, bo pogoda nas rozpieszcza! W sobotę i w niedzielę wszędzie świeciło słońce, a to wprost wymarzone warunki do rowerowej wycieczki. Doskonale wie o tym premier Mateusz Morawiecki, który zabrał żonę Iwonę i młodsze dzieci na rowery. Zdjęciem z przejażdżki Morawiecki pochwalił się w Internecie.

Nie ma nic lepszego w piękną, ciepłą niedzielę, niż wypad na rowerową przejażdżkę. Doskonale wie o tym szef rządu Mateusz Morawiecki. Premier niedzielę spędził z rodziną: żoną Iwoną, córką Magdą i synkiem Ignacym. Cała czwórka wybrała się na rowery. Zdjęciem z wycieczki premier pokazał na Twitterze: - W tę piękną niedzielę zachęcam wszystkich do wskoczenia na rower i zabrania rodziny na wycieczkę - napisał. I zdradził też, gdzie wybrał się z bliskimi. Okazuje się, że padło na okolice Warszawy: Kampinos to doskonałe miejsce na rowerowe wyprawy - dodał zachwalając piękno przyrody. Widać, że rodzina świetnie spędziła czas i nawet "kilometry w nogach' im nie przeszkodziły. Wycieczka szczególnie przypadła do gustu dzieciom, bo Magda i Ignaś nie kryli uśmiechów. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wziąć przykład z premiera Mateusza Morawickiego i wybrać się na rowerową wyprawę. Kto nie zdążył dziś ma szansę nadrobić zaległości już w kolejny weekend. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE