Prezenterka Wiadomości TVP ma dziecko z pogodynkiem! Niesamowita historia Edyty Lewandowskiej

2021-06-09 14:18
Edyta Lewandowska
Autor: AKPA Edyta Lewandowska

Edyta Lewandowska jest jedną z prezenterek głównego wydania "Wiadomości" TVP. 46-letnia dziennikarka znajduje się w cieniu zdecydowanie bardziej znanej Danuty Holeckiej, ale też ma sporą grupę fanów, którzy jednak niewiele wiedzą o życiu prywatnym Edyty Lewandowskiej. Okazuje się, że jest ono bardzo ciekawe. Mało kto wie bowiem, że prezenterka "Wiadomości" TVP ma dziecko z pogodynkiem Ziemowitem Pędziwiatrem! Parze w 2014 roku urodziła się córeczka Blanka. Poznaj niesamowitą historię Edyty Lewandowskiej i Ziemowita Pędziwiatra.

Edyta Lewandowska do TVP trafiła w zamierzchłych czasach - w 1997 roku. Miała wówczas zaledwie 22 lata. To była niesamowita historia dziewczyny z małego miasta. Przyszła gwiazda "Wiadomości" TVP urodziła się bowiem w Bełchatowie, a studia skończyła w Łodzi. Co ciekawe, Edyta Lewandowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, jednak to nie na sali sądowej, tylko w telewizji czuje się jak ryba w wodzie. 2005 roku dla dziennikarki był przełomowy. 30-letnia już wówczas Edyta Lewandowska wygrała konkurs na prezentera TVP2 i od tej pory jej kariera na Woronicza nabrała tempa. Cały czas pięła się w górę w telewizyjnej hierarchii i w końcu w 2019 roku została prezenterką głównego wydania "Wiadomości" TVP. O ile o jej karierze zawodowej wiadomo sporo, to życie prywatne Edyty Lewandowskiej nie jest powszechnie znane. Okazuje się, że dziennikarka związana jest z popularnym pogodynkiem Ziemowitem Pędziwiatrem. Zobacz w naszej galerii zdjęcia Edyty Lewandowskiej i Ziemowita Pędziwiatra. 

ZOBACZ TAKŻE: Monika Olejnik pokazała nieznane zdjęcie z Korą. Do tego ten cytat... Łzy same cisną się do oczu

SPRAWDŹ: Wakacje na dwóch kółkach wśród gór? Sprawdź szlaki rowerowe w... Dolomitach

Partner Edyty Lewandowskiej jest jednak nie tylko pogodynkiem, lecz także aktorem i lektorem. Ziemowit Pędziwiatr wystąpił m.in. w serialach "M jak miłość", "Klan" czy "Kryminalni". Pogodynek kiedyś był także... górnikiem. - Jestem chłopakiem ze Śląska. Przez moment pracowałem nawet na kopalni, pod ziemią. Po maturze chciałem doświadczyć pracy górnika. Potrzebowałem kilku groszy. Chciałem zarobić na szkołę i odciążyć rodziców. Mój tata przez lata pracował na kopalni. Pomógł mi dostać pracę. Byłem tzw. śleprem, czyli pomocą dołową. Zjeżdżałem pod ziemię z innymi górnikami i przygotowywałem chodniki pod drążenie. Na dole pracowałem tydzień. Potem zostawałem już na powierzchni. Zarobiłem kilka groszy i mogłem ruszać w świat - wspominał w rozmowie z Polskim Radiem partner Edyty Lewandowskiej. 

CZYTAJ TAKŻE: Dorota Gawryluk prawie nie pokazuje męża. Pochodzi z zagranicy i nie jest katolikiem! Mamy jego zdjęcia!

likp
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze