Prezes przejął ster! Męskie wakacje Jarosława Kaczyńskiego nad Zalewem Szczecińskim

2017-08-10 4:00 SR

Nie samą polityką człowiek żyje! Z takiego założenia wyszedł szef PiS Jarosław Kaczyński (68 l.) i postanowił odpocząć w gronie swoich współpracowników na Pomorzu Zachodnim. Łowił ryby, sterował łodzią i zrelaksowany podziwiał uroki Zalewu Szczecińskiego.

To już kolejny raz, kiedy europoseł PiS Czesław Hoc (63 l.), a także minister gospodarki morskiej Marek Gróbarczyk (49 l.) wyciągają prezesa na wędkowanie. W ubiegłym roku w sierpniu wspólnie wybrali się na wyspę Wolin i żeglowali po Zalewie Szczecińskim. Wówczas - jak relacjonował wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński (49 l.) - politycy nic nie złowili. Tym razem poseł Czesław Hoc, przy współudziale prezesa Kaczyńskiego, złowił kilkanaście sztuk okoni. Były premier pojawił się na łodzi po zakończonym zlocie żaglowców w Szczecinie. Był tam również w towarzystwie swoich najbliższych współpracowników. I postanowił zostać na Pomorzu kilka dni, by choć przez chwilę odpocząć.

Podczas męskiej wyprawy nie dało się jednak definitywnie odciąć od polityki. Jak ujawnia nam jeden z uczestników wyprawy, nie zabrakło dyskusji o inwestycjach na Pomorzu Zachodnim. - Rozmawialiśmy o zakończeniu budowy tunelu pod Świną, dzięki czemu skróci się wielogodzinna przeprawa w Świnoujściu, o budowie drogi S3, która skomunikuje polskie porty z Europą, o rozbudowie terminalu LNG i o pogłębieniu toru wodnego Świnoujście-Szczecin. Na wszystkie te przedsięwzięcia, które mają zakończyć się w najbliższych latach, prezes Kaczyński patrzy przychylnym okiem - ujawnia nam uczestnik rejsu po Zalewie Szczecińskim.

Miesięcznica smoleńska. PLAN obchodów

Sondaż. Wojna o sądy nie zaszkodziła PiS. Partia Kaczyńskiego MIAŻDŻY konkurencję

Błaszczak na wakacjach odpoczywa od Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]

Najnowsze