Prezes TVP wyszedł ze szpitala. Kurski pod czułą opieką żony [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2019-02-09 6:14 AKA
Kurski pod czułą opieką żony
Autor: CZESIEK POWAGA

Po kilkudniowym pobycie w szpitalu dobrze jest w końcu wrócić do domu, do ukochanej osoby. Jacek Kurski (53 l.), zmagający się ostatnio z problemami zdrowotnymi, spędził w warszawskim Wojskowym Instytucie Medycznym pięć dni. Teraz szefa TVP czeka kilkudniowa rekonwalescencja w domu, pod opieką żony Joanny.

- Niesamowitym zbiegiem okoliczności znalazłem się w poniedziałek na tym samym oddziale szpitalnym z Janem Olszewskim. W ostatnich godzinach życia towarzyszyłem człowiekowi, który zaprosił mnie do polityki. Niestety, nie udało nam się porozmawiać. Był nieprzytomny

– powiedział portalowi wpolityce.pl prezes TVP.

Jak udało nam się ustalić, Jacek Kurski przebywał na oddziale kardiologicznym (mimo że jego dolegliwości nie były związane z sercem), kilka sal dalej od zmarłego w czwartek byłego premiera Olszewskiego.

Wczoraj szef telewizji publicznej opuścił szpital w asyście żony, która po niego przyjechała. Z pewnością jednak Kurski zjawi się na prezentacji wiosennej ramówki TVP, która odbędzie się już w czwartek.

Gdzie kręcą Sanatorium Miłości? TOP 3 atrakcje Ustronia w Beskidzie Śląskim

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze