Prezydent Andrzej Duda z rodziną na pasterce [ZDJĘCIA]

2015-12-27 10:36

To naprawdę wyjątkowe święta dla Andrzeja Dudy. To dla niego pierwsze święta jako głowy państwa. Prezydent obchodzi je jednak, jak każdy inny Polak - tradycyjnie z najblizszymi. W Wigilię wybrał się nawet ze swoją córką Kingą na pasterkę.

Prezydent Andrzej Duda spędza te święta tradycyjnie, tak jak każdy z nas - z najbliższą rodziną w Krakowie. - Święta spędzimy tradycyjnie z całą pewnością w Krakowie - zdradzał kilka dni przed świętami, w rozmowie z "Super Expressem" Jan Duda, ojciec prezydenta. Podkreślił też, że dla nich święta są ściśle połączone z adwentem: - Przede wszystkim my traktujemy święta jako pewną całość. Okres adwentu, Wigilia, pierwszy dzień świąt. Dla całej rodziny Dudów tradycja to rzecz święta. Był karp, mnóstwo prezentów, kolędy, a przed północą cała rodzina wybrała się na pasterkę do kościoła pod wezwaniem św. Idziego w Krakowie.

Zobacz: Jan Duda: Święta spędzimy z Andrzejem w Krakowie. SZCZEGÓŁY wigilii prezydenta tylko na SE.pl

Wszystko dla Twojego zwierzaka w niskiej cenie! Nie przegap zniżek na Telekarma promocje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE