Proboszcz Antoni z „Plebanii” OBSMAROWAŁ Dudę. WALI w prezydenta jak OSZALAŁY. Wybory 2020

2020-06-18 19:59 CHA
Włodzimierz Matuszak
Autor: archiwum se.pl

Emocje przed wyborami prezydenckimi 2020 dosłownie sięgają zenitu! Oliwy do ognia postanowił jeszcze dolać Włodzimierz Matuszak, aktor znany między innymi z roli księdza Antoniego w kultowym serialu „Plebania”. Artysta postanowił przywalić w prezydenta Andrzeja Dudę. Cóż, język jakim się w tym celu posłużył łagodny nie był…

Aktor napisał w mediach społecznościowych list otwarty do prezydenta Dudy. Matuszaka oburzyły wypowiedzi głowy państwa na temat LGBT. - Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia – grzmiał w ubiegłym tygodniu. Później tłumaczył, że słowa wywołujące kontrowersje zostały wyrwane z kontekstu, a on sam ma szacunek do każdego człowieka, niezależnie od jego preferencji seksualnych. Ale widocznie proboszcza z „Plebanii” te tłumaczenia wcale nie przekonały.

ZOBACZ TEŻ: PRZEGINKA! Legendarny aktor tak przekręcił nazwisko Gowina, że wyszło OBLEŚNIE

- Panie Duda. Pańskie skandaliczne słowa skierowane przeciwko ludziom LGBTQ+ powinny odebrać Panu prawo do reprezentowania wszystkich Polaków w kraju i na świecie. Pańskie stanowisko w tej sprawie jak i wypowiedzi Pańskich współpracowników jako żywo przypominają propagandę przedwojennej III Rzeszy. Nie zauważył Pan tego? - napisał ostro na Facebooku aktor, okraszając wpis fotką z Parady Równości. - Przecież Pan się ciągle uczy. Może należałoby zajrzeć do podręczników z historii. Rozumiem, że partia, którą Pan reprezentuje zrobi wszystko aby zachować pełnię władzy. Dlatego będziecie łapać się najbardziej haniebnych metod aby dalej móc bezkarnie realizować swoje interesy. Zapytam wprost. Gdyby okazało się, że Pańskie i Pana współpracowników dzieci należą do społeczności LGBT automatycznie przestałyby być LUDŹMI? Według mnie NIE! A według Pana? - skwitował emocjonalny wpis.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 18 VI (goście: Kidawa-Błońska, Sokołowski)
Najnowsze
KOMENTARZE