Prof. Horban: Po co komu siłownie, jak można w domu poćwiczyć? Komentarz Adama Federa [WIDEO].

2021-01-26 10:44
Prof. Horban: Po co komu siłownie?
Autor: twitter.com/kprm Prof. Horban namawia do zakupu hantli.

Prof. Andrzej Horban nie wie, dlaczego wszyscy się przyczepili do biednych siłowni, bo równie dobrze można uprawiać sport na świeżym powietrzu, albo kupić hantle za parę groszy i ćwiczyć w domu. Jego wypowiedź w RMF FM niektórych miłośników siłowni mogła wyprowadzić z równowagi, ale główny doradca premiera ds. walki z pandemią ma rację. Po co chodzić do kina, jak można telewizor pooglądać? Po co jechać nad morze albo w góry? Lepiej posiedzieć w ogródku albo na balkonie.

Po co siedzieć w lokalu gastronomicznym, jeżeli można odgrzać parówki w mikrofalówce? Po co w ogóle chodzić do pracy, jak można w domu posiedzieć? Po co iść do baru? Można napić się w domu, a najlepiej w łóżku i od razu pójść spać. Gorzej z tym ćwiczeniem na świeżym powietrzu, bo mapy smogowe pokazują, że zimą świeże powietrze występuje w Polsce incydentalnie, trzeba więc uważnie śledzić wskaźniki i wstrzelić się w okno smogowe. Więcej o bezsensownych rzeczach, na które Polacy tracili czas przed pandemią i nie wiadomo po co, w materiale wideo Adama Federa.

Siłownie zamknięte, bo prof. Horban uważa, że można ćwiczyć na dworze. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE