Nowe wieści o stanie zdrowia Lecha Wałęsy. Żona Danuta opiekuje się SCHOROWANYM mężem. Syn ujawnia

2022-01-24 11:32
Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. Nie czuję własnego ciała
Autor: Facebook/Lech Wałęsa Lech Wałęsa zakażony koronawirusem. "Nie czuję własnego ciała"

Uspokajające, a zarazem rozczulające informacje dochodzą do nas z wielopokoleniowego klanu Wałęsów. Nad zdrowiem i wygodą Lecha Wałęsy (79 l.) nieustannie czuwa jego wierna i oddana małżonka Danuta Wałęsa (73 l.). - Moja mama się nim zajmuje, opiekuje, podaje leki, ogólnie dba i troszczy - informuje nas syn prezydenckiej pary, Jarosław Wałęsa (46 l.).

W ubiegły piątek (21 stycznia) Polską wstrząsnęła informacja o złym stanie zdrowia legendarnego przywódcy "Solidarności". Wydawało się, że Lech Wałęsa lada moment znów trafi do szpitala [WIĘCEJ:>>>Lech Wałęsa w szpitalu! Ujawnił, co mu dolega]. O swoim krytycznym położeniu Wałęsa poinformował opinię publiczną za pośrednictwem Facebooka.  "A. ból głowy B. Nie mogę rozgrzać ciała. C. Odczuwam, odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. CO robić (pis. oryg. - red.)" - alarmował Wałęsa w social mediach. Jednak, jak udało się ustalić "Super Expressowi", stan fizyczny Lecha Wałęsy jest stabilny, a z paskudnej choroby pomaga mu wyjść żona. - Ojca boli całe ciało. Boli głowa, ma gorączkę, kaszle, ale nie jest aż tak źle. Jest pod opieką mojej mamy - uspokaja Jarosław Wałęsa. - Mama opiekuje się nim, podaje leki, ogólnie dba i troszczy - dodaje syn słynnej pary. 

>>>Dramat Wałęsy! Syn ujawnia prawdę o jego chorobie: "Ryzyko amputacji"

Wydaje się, że infekcja koronawirusem zbliży do siebie małżeństwo. W związku Lecha i Danuty Wałęsów nie zawsze było kolorowo. Dla Lecha Wałęsy związek z Danutą wielokrotnie był powodem do drwin. Niegdyś w wywiadzie dla włoskiej telewizji przyznał, że jego żona go nie lubi. Ponadto mówił, że nie kupi jej prezentu z okazji rocznicy ślubu i nie zamierza składać życzeń oraz że ją kocha, ale "jakie ma wyjście". W końcu w marcu 2020 r. wyznał, że to wydatki żony doprowadzają go do finansowego bankructwa. 

Czy stojąc w obliczu śmiertelnej choroby, Wałęsa w końcu doceni obecność wiernej i oddanej małżonki przy swym boku? Mamy nadzieję, że to będzie moment kończący się przełomową refleksją. 

>>>Lech Wałęsa spędzi święta w NĘDZY! Ledwo będzie na JEDNEGO ŚLEDZIA. "Zbankrutowałem..."

>>>Wałęsa musiał prosić syna o pieniądze. Szokujące wyznanie, kto by pomyślał

NIŻEJ ZOBACZYCIE WSPÓLNE ZDJĘCIA LECHA I DANUTY WAŁĘSÓW, TAK SIĘ ZMIENIALI PRZEZ LATA

Sonda
Czy po chorobie Lech Wałęsa zacznie bardziej doceniać obecność swojej żony?
Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE