Przyjaciel Tuska o skutkach polityki PiS: „Będziemy kawałkiem ziemi dla Putina!”

2020-12-02 16:46 ABR
Bogdan Klich
Autor: Marcin Smulczyński

Senator KO Bogdan Klich zaapelował dziś podczas konferencji prasowej do kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości, aby nie wyprowadziło Polski z Unii Europejskiej. – Drogi PiS-u i Polaków się rozjeżdżają. Pal licho PiS, ale te samobójcze działania pociągają za sobą Polskę i Polaków – stwierdził były minister obrony.

Według Klicha 72 proc. Polaków jest za powiązaniem funduszy europejskich z praworządnością a ponad 80 proc. z nas wyraża zadowolenie z członkostwa naszego kraju w Unii Europejskiej.

– Oznacza to, że drogi PiS-u i Polaków się rozjeżdżają. Bardzo niebezpieczne i samobójcze są te działania dla PiS-u. Pal licho PiS, ale te samobójcze działania pociągają za sobą Polskę i Polaków! – zauważył senator KO.

PiS zagłosował przeciwko Dudzie! Zakaz handlu w niedzielę zniesiony na 6 grudnia.

– Wzywamy wszystkich, którzy decydują o polityce PiS, aby opamiętali się i nie czynili z Polski łatwego kawałka ziemi dla Władimira Putina. Polski los przez ostatnich kilkaset lat był znany. Jeśli nie z Zachodem, to w rękach Wschodu – przekonywał polityk opozycji, ostrzegając przed przyszłością poza Europejską Wspólnotą.

Uważasz, że działania partii rządzącej doprowadzą do Polexitu? Zostaw komentarz!

Sedno Sprawy - Cezary Tomczyk
Najnowsze
KOMENTARZE