Przyrodni brat Rafała Trzaskowskiego W KOŃCU zabrał głos. Kogo poprze w drugiej turze?

2020-07-07 18:19 PMar
Wybory 2020. Rafał Trzaskowski, program wyborczy 2020. Jaki program ma Trzaskowski?
Autor: Piotr Lampkowski Program wyborczy Rafała Trzaskowskiego. Jaki program wyborczy 2020?

Wybory prezydenckie 2020. Już w niedzielę druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Nie jest wiedzą powszechnie znaną, że drugi z kandydatów ma przyrodniego brata. Dzieje się tak, ponieważ od lat zdecydowanie stroni on od kontaktów z mediami. Piotr Ferster z definicji nie wypowiada się na tematy rodzinne, ale przy okazji niedzielnego głosowania dał się namówić na kilka zdań jednemu z portali.

Rafał Trzaskowski urodził się, gdy jego rodzice byli już po czterdziestce. Jego ukochana mama była wcześniej w związku małżeńskim z krakowskim inżynierem Marianem Fersterem. Owocem ich związku był starszy o 19 lat od kandydata Koalicji Obywatelskiej syn Piotr. Choć nie zawsze relacje pomiędzy przyrodnim rodzeństwem są dobre, to w tym przypadku nie ma w tej kwestii żadnych wątpliwości. Jak niegdyś wspominał w rozmowie z tygodnikiem "Polityka" Rafał Trzaskowski: - Znalazłem w osobie brata właściwie drugiego ojca.

Zobacz: Żona Trzaskowskiego, Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę. Wyciekło zdjęcie!

Sam Piotr Ferster zdecydowanie unika jakichkolwiek rozmów na tematy rodzinne. Portalowi Wirtualna Polska udało się jednak namówić na kilka zdań przyrodniego brata Rafała Trzaskowskiego. Ten od razu zastrzegł, że nie komentuje spraw rodzinnych "z powodów, o których nie będę mówił". Podkreślił przy tym jednak, że nie jest to kwestia żadnych animozji czy też waśni. – Kocham Rafała. Po prostu nie rozmawiam o sprawach osobistych – oznajmił stanowczo.

Sprawdź ponadto: NAJNOWSZY spot Rafała Trzaskowskiego. Wystąpił w nim WIEDŹMIN Wybory 2020

Dopytywany, czy w niedzielę w drugiej turze wyborów prezydenckich zagłosuje na brata, odpowiedział bez wahania:

Oczywiście, zagłosuję w niedzielę na Rafała

Grób rodziców Rafała Trzaskowskiego - Teresy i Andrzeja Trzaskowskich na Powązkach Wojskowych w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze