Publicznie zażartował z Kaczyńskiego. Sala RYKNĘŁA, ludzie tarzali się za śmiechu [WIDEO]

2020-01-19 13:49 LIKP
Kaczyński to najlepszy i najgorszy polityk roku
Autor: Michal Dyjuk/FORUM Kaczyński to najlepszy i najgorszy polityk roku

Ten żarcik jest hitem internetu. Przy ludziach zdecydował się go opowiedzieć pewien znany na prawicy polityk - Jacek Wilk - który do niedawna jeszcze był posłem. W 2019 roku nie udało mi się dostać ani do Parlamentu Europejskiego, ani do naszego Sejmu. Ciągle jednak prężnie działa w Konfederacji. Ostatnio błysnął dowcipem podczas finały prawyborów w swojej formacji. Czy to suchar? Oceńcie sami.

Jacek Wilk był nawet kandydatem w tych prawyborach. Ostatecznie jednak namawiał do głosowania na Artura Dziambora. Wyścig wygrał jednak Krzysztof Bosak, co jednak nie odebrało dobrego humoru Wilkowi. Podczas konwencji zdecydował się opowiedzieć żart o końcu świata. W rolach głównych w dowcipie polityka Konfederacji wystąpili: Pan Bóg i "trzej najważniejsi przywódcy świata", czyli Donald Trump, Władimir Putin i ... Jarosław Kaczyński. Posłuchaj dowcipu i reakcji sali w specjalnym materiale wideo:

Dowcip przerywany był salwami śmiechu, a na koniec sala po prostu ryknęła. Ludzie wręcz tarzali się ze śmiechu. Żart spodobał się także internautom. "Mistrzostwo", "złoto" "klasa" - komentowali użytkownicy serwisu YouTube. Ciekawe, czy tego rodzaju humor spodobał się także samemu Kaczyńskiemu i członkom Prawa i Sprawiedliwości... 

ZOBACZ TAKŻE: Człowiek z diecezji Szydło ujawnia sekretne informacje. Znają się od lat [WIDEO]
 

Najnowsze