Putin jest jak Hitler!

2014-09-01 4:00

Rosjanie grożą śmiercią ukraińskim cywilom! "Nikt nie zostanie rozstrzelany bez powodu" - twierdzą i... podają listę warunków, jakie muszą spełnić ci, którzy chcą żyć. Jest na niej rezygnacja z mówienia po ukraińsku i wydanie najeźdźcom bohaterów Majdanu.

Po tym jak rosyjskie wojska wkroczyły do kolejnych części Ukrainy, nikt już nie ma wątpliwości, że apetyt Władimira Putina (62 l.) rośnie w miarę jedzenia. Mieszkańców terenów, na które ostrzy sobie zęby, zastrasza ulotkami. Tak twierdzi Rada Bezpieczeństwa Ukrainy.

Co głoszą ulotki rozdawane ponoć przez rosyjską armię? "Nikt nie zostanie rozstrzelany bez przyczyny", ale trzeba pomagać okupantowi i... dostarczyć listę aktywistów Majdanu oraz liderów mniejszości narodowych. Co Putin chce zrobić z tą wiedzą? Przywoływane już podczas aneksji Krymu analogie między działaniami Putina i Hitlera narastają. Chcąc zająć Kraj Sudecki, Hitler twierdził, że to dla dobra obywateli. Putin podczas spotkania z młodzieżą mówił, iż "Rosjanie i Ukraińcy to właściwie jeden naród". Podobna jest też mało zdecydowana reakcja Zachodu. Jak pokazują ostatnie wydarzenia, to działanie równie krótkowzroczne co układ monachijski.

Ukraińskie władze ujawniają groźby Rosjan wobec ludności cywilnej

Czego Rosja żąda od Ukraińców:

Nie wolno mówić po ukraińsku do żołnierzy rosyjskich

Trzeba wydać tych, którzy walczyli na Majdanie

Należy podać nazwiska liderów mniejszości narodowych

Trzeba udostępnić swoje domy najeźdźcom i im pomagać

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Zobacz: EBOLA atakuje! Jest gorzej niż zakładano! Polsce grozi epidemia? [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE