Putin ma już następcę?! Córka prezydenta Rosji, Katerina Tichanowa, uratuje reżim

2022-05-28 20:59
Putin ma następcę! To jego córka. Kreml zgodny?
Autor: AP, FORUM Putin ma następcę! To jego córka. Kreml zgodny?

Dwie dekady i wystarczy? Podczas gdy znaczna część świata zastanawia się nad chorobami Putina, niemieckie media spekulują, że następczynią rosyjskiego prezydenta może zostać jedna z jego córek: 35-letnia Katerina Tichonowa. "Jest osobą, co do której byłby konsensus kremlowskich decydentów" - podaje - jak twierdzi Bild - należący do byłego agenta rosyjskich służb profil Generał SVR.

Choroba Putina jest już na ustach większości świata; trwają powszechne spekulacje, na temat tego, na co może cierpieć włodarz Rosji i czy w niedalekiej perspektywie ta choroba zakończy jego życie. 

Zobacz więcej: Władimir Putin umiera?! Bełkocze i ma mdłości. To nagranie mówi wszystko!

Doszło więc do typowania potencjalnych następców: niemieckie media donoszą, że schedę może objąć jedna z córek Putina: 35-letnia Katerina Tichonowa. To jedna z dwóch córek Putina (młodsza) z małżeństwa z Ludmiłą Putiną.

Córka Putina pokierują partią Jedna Rosja?

Na początek - w teorii dziennika Bild - Tichonowa miałaby przejąć dowództwo nad partią Jedna Rosja. Następnie stanowić istotną przeciwwagę dla Nikołaja Patruszewa, byłego kolegi Putina ze szkoły i dyrektora Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej w latach 1999-2008, obecnie sekretarza bezpieczeństwa. "Tichonowa jest osobą, co do której byłby konsensus kremlowskich decydentów" - podaje na Telegramie profil Generał SVR, który - według źródeł Bilda - prowadzi były agent rosyjskich służb ps. "Wiktor Michajłowicz".

Polecamy: Córki Putina objęte sankcjami! Kim są Maria i Jekaterina?

ZA TO MŚCI SIĘ PUTIN! Wielka ZEMSTA w tle. Politolog UJAWNIA

Kim jest Katerina Tichonowa?

35-letnia Katerina kieruje moskiewską inicjatywą na rzecz rozwoju „Innopraktika”, jest też zastępcą dyrektora Instytutu Badań Matematycznych Układów Złożonych na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym. 6 kwietnia 2022 r. została objęta sankcjami przez Stany Zjednoczone - za bycie dorosłym dzieckiem Putina, aktywne wspierającym jego reżim. Dwa dni później do sankcji dołączyła Wielka Brytania i UE. Tichanowa wyszła za biznesmena miliardera Kiriłła Szamałowa, dawniej tańczyła... rock'n'rolla.

Ile Putin ma dzieci? Oficjalnie wiadomo o dwóch córkach: Katerinie i jej starszej siostrze Maszy. Nieoficjalnie zaś mówi się jeszcze o pięciorgu potomstwa: Luizie (19 l.) z dawną kochanką (według "Projektu") i czwórce małych synów i córek ze związku rosyjskiego prezydenta z gimnastyczką Aliną Kabajewą.

Sonda
Czy twoim zdaniem Władimir Putin ukrywa chorobę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE