Pytania bez odpowiedzi. Co ukrywa premier Morawiecki? Felieton Adama Federa.

2020-11-06 15:06
Czat z Morawieckim i Niedzielskim
Autor: Facebook

Czy rząd odwoła sylwestra pięć minut przed północą? Czy będą transmisje z losowania scenariuszy lockdownu? Czy można nosić fikuśne maseczki? Premier, wraz z ministrem zdrowia odpowiadali na takie między innymi pytania internautów w popularnym formacie Q&A. Padło też wiele jeszcze bardziej interesujących pytań, niestety takie premier zbywał milczeniem.

Dlaczego państwo decyduje się na zakup 300 samochodów rządowych, zamiast chociażby karetek? - zapytała pani Agnieszka. Pani Aleksandra chciałaby się dowiedzieć, kiedy wreszcie wicepremier Sasin poniesie konsekwencje, za zmarnowanie naszych 70 milionów złotych. Kiedy konsekwencje poniesie były minister Szumowski? Kiedy rząd poda się do dymisji, w związku ze stanem przygotowań, a raczej nieprzygotowań polskiej służby zdrowia na jesienną falę koronawirusa? Wielu internautów uważa, że premier odpowiedział na jedno trudnych pytań energicznie mrugając. Co chciał przekazać Polakom, o czym boi się o tym publicznie powiedzieć? O tym w felietonie wideo "Będzie dobrze" .

Premier pod gradobiciem pytań. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 149
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE