QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Sejm RP
Autor: Wikipedia, CC, Fot. Mateusz Kudła, 2007

Mówi się, że każdy Polak zna się na piłce nożnej oraz polityce. Znany jest mem, na którym mężczyzna przygotowuje się do świąt właśnie z tej drugiej dziedziny, aby tym razem "zaorać wszystkich przy stole". W naszym sobotnim quizie postanowiliśmy zatem sprawdzić waszą wiedzę o polityce w czasach III RP. Zdobędziecie komplet punktów?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze