Rodzinny SEKRET Beaty Szydło. WYGADALI się sąsiedzi. Trudno uwierzyć!

2020-09-11 16:12
Beata Szydło
Autor: Tomasz Radzik/SE

Beata Szydło mimo że na co dzień nie zajmuje się już polityką krajową, nadal pozostaje jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych osób w obozie Prawa i Sprawiedliwości. Nic dziwnego, że życie byłej premier (niekoniecznie tylko polityczne) interesuje Polaków! Okazuje się, że rodzinne sprawy Beaty Szydło skrywają sekrety, o których dziś mało się mówi. Wypłynęły one za sprawą osób z otoczenia obecnej europosłanki Prawa i Sprawiedliwości.

Beata Szydło od lat mieszka w miejscowości Przecieszyn, położonej nieopodal Oświęcimia. Od przeszło 33 (!) lat jest szczęśliwą żoną historyka i byłego dyrektora jednej ze szkół – Edwarda Szydło. Państwo Szydło nie brylują jednak razem na salonach, unikają blasków fleszy. O samym mężu byłej premier powszechnie wiadomo niewiele, poza tym, że małżonków połączyła pasja do piłki ręcznej, w którą niegdyś oboje grali.

ZOBACZ TEŻ: To DLATEGO Szydło przestała być premierem?! Prawda wyszła na jaw po latach!

Okazuje się, że bardziej rozmowni niż sami Szydłowie są osoby z ich otoczenia, na przykład sąsiedzi. - Uczniem był bardzo dobrym, starsi pamiętają, że uchodził za bardzo inteligentnego ucznia – mówiła dyrektorka szkoły z miejscowości Nawsie, w której dorastał mąż Beaty Szydło w rozmowie z portalem Nowiny24. Była premier może być dumna ze swojego męża, bowiem wszyscy mają o nim jak najlepsze zdanie! Zdaniem krajanów pana Edwarda, z którymi rozmawia jest on ostoją łagodności, a ponadto jest człowiekiem pasji. Szczególnie ponoć interesuje się pszczelarstwem oraz myślistwem, o których może opowiadać bez końca. Na dodatek swoimi pasjami potrafi wedle relacji znajomych zarazić też innych, na przykład podopiecznych w szkole. Tylko pozazdrościć Beacie i Edwardowi Szydło udanego i zgodnego małżeństwa. Kto wie, być może kiedyś zdecydują się na to, by razem opowiedzieć o recepcie na udany związek.

ZOBACZ TEŻ: Słynny aktor PRZYCZEPIŁ się Szydło. "Nie byłem w stanie znieść...". Jak tak można?!

Super Biznes - wywiad
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE